" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

KARESİ ESNAFLA ŞEKİLLENİYOR

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi’nin yan tarafına açılan tatlıcı ‘Gaziantepli Hacı İbrahim Usta’yı ziyaret ederek siftah parası attı. Başkan Yılmaz, tüm yatırımların geleceğin Karesi’sini oluşturmak hedefi doğrultusunda yapıldığını ifade etti. Karesi Belediyesi’nin yatırımcılara yönelik pozitif tutumu meyvelerini vermeye başladı. İlçeye açılan ‘Podium’, ‘Biscotti’nin ardından tatlıcı ‘Gaziantepli Hacı İbrahim Usta’da ilçede hizmete girdi. Her […]

KARESİ ESNAFLA ŞEKİLLENİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi’nin yan tarafına açılan tatlıcı ‘Gaziantepli Hacı İbrahim Usta’yı ziyaret ederek siftah parası attı. Başkan Yılmaz, tüm yatırımların geleceğin Karesi’sini oluşturmak hedefi doğrultusunda yapıldığını ifade etti.

Karesi Belediyesi’nin yatırımcılara yönelik pozitif tutumu meyvelerini vermeye başladı. İlçeye açılan ‘Podium’, ‘Biscotti’nin ardından tatlıcı ‘Gaziantepli Hacı İbrahim Usta’da ilçede hizmete girdi. Her fırsatta yatırımcıları Karesi İlçesi’ne yatırıma davet eden Başkan Yücel Yılmaz, yatırımcıların önünü açmak için belediye olarak gereken yardımı yaptıklarını belirtti.

Mekan tasarımını da çok beğendiğini dile getiren Başkan Yılmaz, Karesi’nin kalkınması için herkesin ilçeye hizmet etmesi gerektiğini vurguladı.

ESNAFIN MEMNUNİYETİ ÖNEMLİ

Karesi İlçesi’nin kalkınması için herkesin ilçeye hizmet etmesi gerektiğini vurgulayan Başkan Yılmaz, “Halkımızla yan yana gelip fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bu görüşmelerle vatandaşlarımızın ve esnafımızın ihtiyaçlarını tespit ediyor, yapacağımız hizmetleri bu ihtiyaçlar doğrultusunda belirliyoruz” dedi. Ziyaretlerin amacının esnaf ile istişare etmek olduğunu vurgulayan Yılmaz, sorunları yerinde görmek, ortak bir akılla çözüm üretmek, belediye çalışmaları hakkında bilgi vermek için bundan sonraki süreçte de ziyaretlerin devam edeceğini söyledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.