BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BİR TEOG BAŞARISINA DAHA İMZA ATTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BİR TEOG BAŞARISINA DAHA İMZA ATTI

 

2014-2015 öğrenim yılı birinci döneminde yapılan TEOG sınavında 8.sınıf öğrencilerimizden İlayda MALKOÇ, Cem VURAL, Deniz SEMERCİ ve Dua Ege ONUR, 120 soruyu da doğru cevaplayarak TAM PUAN aldılar. Öğrencilerimizden Barış YAZGAN, Zeynep Selen BİLGİÇ, Ege YILDIRIM ve Hevin Gül DİKEN ise 120 soruda 1 YANLIŞ yaptılar.

Okul Müdürü Semra TALAY, “Bu başarı tesadüf değildir. Ağustos ayında başlayan ve hafta sonu cumartesi günleri devam eden TEOG hazırlık kurslarımızın da bu başarıya katkı sağladığını biliyoruz. Sistemli ve planlı çalışmalarımız bütün Bahçeşehir Kolejlerinde aynı anda ve aynı şekilde uygulanmaktadır. Böylece okullarımız, kurulduğundan bu yana başarının tesadüf olmadığını ispatlamaktadır. Ayrıca, başarımız sadece birkaç öğrenci ile sınırlı kalmamaktadır, TEOG sınavındaki genel ortalamalarımız ne kadar doğru bir uygulama sürdürdüğümüzün göstergesidir” dedi.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.