BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE GELENEKSEL KAHVALTI ÇOŞKUSU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE GELENEKSEL KAHVALTI ÇOŞKUSU

 

Bahçeşehir Kolejinin bu seneki geleneksel kahvaltı organizasyonu Ayvalık Haliç Park Hotel’ de gerçekleştirildi. Bahçeşehir Koleji Okul-Aile Birliğinin düzenlediği kahvaltı, öğrenci, veli ve öğretmenleri keyifli bir organizasyonda bir araya getirdi.

Bahçeşehir kolejinin geleneksel kahvaltı organizasyonu, velilerin birlik- beraberlik duygularını pekiştirirken moral depolamalarını da sağladı. Kusursuz hazırlanan etkinlik de büyük coşku yaşandı. Çevredeki sivil toplum kuruluşlarına yardım sağlamayı amaçlayan kahvaltıya, okul dışından gönüllüler de katıldı. Katılımcılara teşekkür eden Okul Müdürü Semra Talay,”   Böyle buluşmalarımızın her birinde Bahçeşehir Kolejli olma kültürünü daha da içselleştirdiğimizi görüyor, velilerimizin ‘ivil Toplum Kuruluşları’na yönelik duyarlılığından mutluluk duyuyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.