BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE GELENEKSEL KAHVALTI ÇOŞKUSU

  Bahçeşehir Kolejinin bu seneki geleneksel kahvaltı organizasyonu Ayvalık Haliç Park Hotel’ de gerçekleştirildi. Bahçeşehir Koleji Okul-Aile Birliğinin düzenlediği kahvaltı, öğrenci, veli ve öğretmenleri keyifli bir organizasyonda bir araya getirdi. Bahçeşehir kolejinin geleneksel kahvaltı organizasyonu, velilerin birlik- beraberlik duygularını pekiştirirken moral depolamalarını da sağladı. Kusursuz hazırlanan etkinlik de büyük coşku yaşandı. Çevredeki sivil toplum kuruluşlarına […]

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE GELENEKSEL KAHVALTI ÇOŞKUSU

 

Bahçeşehir Kolejinin bu seneki geleneksel kahvaltı organizasyonu Ayvalık Haliç Park Hotel’ de gerçekleştirildi. Bahçeşehir Koleji Okul-Aile Birliğinin düzenlediği kahvaltı, öğrenci, veli ve öğretmenleri keyifli bir organizasyonda bir araya getirdi.

Bahçeşehir kolejinin geleneksel kahvaltı organizasyonu, velilerin birlik- beraberlik duygularını pekiştirirken moral depolamalarını da sağladı. Kusursuz hazırlanan etkinlik de büyük coşku yaşandı. Çevredeki sivil toplum kuruluşlarına yardım sağlamayı amaçlayan kahvaltıya, okul dışından gönüllüler de katıldı. Katılımcılara teşekkür eden Okul Müdürü Semra Talay,”   Böyle buluşmalarımızın her birinde Bahçeşehir Kolejli olma kültürünü daha da içselleştirdiğimizi görüyor, velilerimizin ‘ivil Toplum Kuruluşları’na yönelik duyarlılığından mutluluk duyuyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.