BAŞARILI FUTBOLCUYA YAŞ GÜNÜ SÜRPRİZİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BAŞARILI FUTBOLCUYA YAŞ GÜNÜ SÜRPRİZİ

 

Balıkesir Spor’un U-21 takımının başarılı sağ defans oyuncusu Murat Özavcı, için ailesi sürpriz bir yaş günü partisi düzenledi.

 

Balıkesir’de, Murat Özavcı’nın arkadaşlarıyla birlikte kaldığı eve 2 adet pasta ile giden Baba Hasan Özavcı ile Anne Emine hanım, oğullarının 20. yaş gününü kutlarken, başarılı sporcu duygusal anlar yaşadı.

Balıkesir Sporun Türkiye Süper Ligi Elit Akademi U-21 takımının başarılı oyuncusu Murat Özavcı’yı takım arkadaşları da yalnız bırakmadı.Oğullarının yaş gününü kutlamak için Burhaniye de hazırlık yapan Baba Hasan Özavcı, Anne Emine Özavcı ve ablaları Yağmur Özavcı ile Şükran Önoğlu birlikte, Murat Özacı’nın kapısını çalarken, ailesini ellerinde yaş günü pastasıyla gören başarılı futbolcu büyük sevinç yaşadı. Ailesi ve takım arkadaşlarıyla yaş gününü kutlayan Murat Özavcı, ailesine ve kendisini yalnız bırakmayan takım arkadaşlarına teşekkür etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.