" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BAŞARILI FUTBOLCUYA YAŞ GÜNÜ SÜRPRİZİ

  Balıkesir Spor’un U-21 takımının başarılı sağ defans oyuncusu Murat Özavcı, için ailesi sürpriz bir yaş günü partisi düzenledi.   Balıkesir’de, Murat Özavcı’nın arkadaşlarıyla birlikte kaldığı eve 2 adet pasta ile giden Baba Hasan Özavcı ile Anne Emine hanım, oğullarının 20. yaş gününü kutlarken, başarılı sporcu duygusal anlar yaşadı. Balıkesir Sporun Türkiye Süper Ligi Elit […]

BAŞARILI FUTBOLCUYA YAŞ GÜNÜ SÜRPRİZİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Balıkesir Spor’un U-21 takımının başarılı sağ defans oyuncusu Murat Özavcı, için ailesi sürpriz bir yaş günü partisi düzenledi.

 

Balıkesir’de, Murat Özavcı’nın arkadaşlarıyla birlikte kaldığı eve 2 adet pasta ile giden Baba Hasan Özavcı ile Anne Emine hanım, oğullarının 20. yaş gününü kutlarken, başarılı sporcu duygusal anlar yaşadı.

Balıkesir Sporun Türkiye Süper Ligi Elit Akademi U-21 takımının başarılı oyuncusu Murat Özavcı’yı takım arkadaşları da yalnız bırakmadı.Oğullarının yaş gününü kutlamak için Burhaniye de hazırlık yapan Baba Hasan Özavcı, Anne Emine Özavcı ve ablaları Yağmur Özavcı ile Şükran Önoğlu birlikte, Murat Özacı’nın kapısını çalarken, ailesini ellerinde yaş günü pastasıyla gören başarılı futbolcu büyük sevinç yaşadı. Ailesi ve takım arkadaşlarıyla yaş gününü kutlayan Murat Özavcı, ailesine ve kendisini yalnız bırakmayan takım arkadaşlarına teşekkür etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.