" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BAŞKAN YILMAZ’DAN ATASPORLARINA DESTEK

Karesi Atçılık ve Okçuluk Savaş Sanatları Kulübü’nü ağırlayan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesi Belediyesi ve Karesi Atçılık ve Okçuluk Savaş Sanatları Kulübü işbirliğinde, Karesi Belediyespor Kulübü bünyesinde okçuluk kursları başlatacaklarını ifade ederek, “Güreşte olduğu gibi atasporumuz olan okçuluğu da destekleyeceğiz” dedi. Karesi Atçılık ve Okçuluk Savaş Sanatları Kulüp Başkanı Ertan Erkekoğlu ve ekibi Karesi […]

BAŞKAN YILMAZ’DAN ATASPORLARINA DESTEK
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Karesi Atçılık ve Okçuluk Savaş Sanatları Kulübü’nü ağırlayan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesi Belediyesi ve Karesi Atçılık ve Okçuluk Savaş Sanatları Kulübü işbirliğinde, Karesi Belediyespor Kulübü bünyesinde okçuluk kursları başlatacaklarını ifade ederek, “Güreşte olduğu gibi atasporumuz olan okçuluğu da destekleyeceğiz” dedi.

Karesi Atçılık ve Okçuluk Savaş Sanatları Kulüp Başkanı Ertan Erkekoğlu ve ekibi Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı ziyaret etti. Ok ve yay ile objektiflere poz veren Başkan Yücel Yılmaz, Karesi Atçılık ve Okçuluk Savaş Sanatları Kulübü’nün, genel kurulunu geçtiğimiz günlerde yapan Karesi Belediyespor Kulübü bünyesinde yer alacağını ifade ederek, “Atasporumuzu, belediyemiz bünyesinde kurulan kulübümüzün çatısı altında görmekten mutluluk duyuyoruz” açıklamasında bulundu.
GÜREŞ GİBİ OKÇULUĞU’DA DESTEKLEYECEĞİZ
Karesi Belediyesi ve Karesi Atçılık ve Okçuluk Savaş Sanatları Kulübü işbirliğinde; Karesi Belediyespor Kulübü bünyesinde okçuluk kursları başlatacaklarını dile getiren Başkan Yücel Yılmaz, “Atasporu olan okçuluğun büyük ilgi göreceğine inanıyorum. Kurtdereli Güreşleri’ni desteklediğimiz gibi okçuluk sporunu da destekleyeceğiz. Bizler yapacağımız çalışmalarla atasporlarımızı günümüze taşımayı ve Karesililerle tanıştırmayı amaçlıyoruz. Balıkesir’de bu sporu sevdirecek ve yaygınlaştıracak çalışmalara imza atmak istiyoruz” dedi. Fatih Sultan Mehmet’in de iyi bir okçu olduğunu hatırlatan Başkan Yılmaz, onun izinden giden yeni nesiller yetiştirmeyi amaçladıklarını da sözlerine ekledi.
KURSLAR ŞUBAT AYINDA
Okçuluk kurslarına şuana kadar 195 başvurunun yapıldığını belirten Karesi Atçılık ve Okçuluk Savaş Sanatları Kulüp Başkanı Ertan Erkekoğlu, kursların Şubat ayında başlayacağını ifade etti. Erkekoğlu, “Karesi Atçılık ve Okçuluk Savaş Sanatları Kulübü olarak Karesi Belediyespor’un bünyesine dahil olduktan sonra belediyemizin bize sağladığı imkanlar dahilinde ok ve yay aldık. Karesi Belediyesi’ne desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu. Ziyarete, Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç da katıldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.