" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE DE MAGANDALAR ARAÇLARIN LASTİKLERİNİ KESTİ

  Burhaniye’de ilçe merkezine 9 kilometre uzaklıktaki Pelitköy Mahallesi’nde dün gece kimliği bilinmeyen kişi veya kişilerce 17 aracın lastikleri kesildi. Vatandaşlar, sabah kalktıklarında içlerinde traktör ve kamyonetlerin de bulunduğu araçların lastiklerini kesilmiş olduğunu görünce jandarmaya haber verdi. Pelitköy Mahallesi’nde, sabah kalkan vatandaşlar çok sayıdaki aracın lastiklerinin kesilmiş olduğunu gördü. Olay yerine gelen jandarma magandaların peşine […]

BURHANİYE DE MAGANDALAR ARAÇLARIN LASTİKLERİNİ KESTİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Burhaniye’de ilçe merkezine 9 kilometre uzaklıktaki Pelitköy Mahallesi’nde dün gece kimliği bilinmeyen kişi veya kişilerce 17 aracın lastikleri kesildi. Vatandaşlar, sabah kalktıklarında içlerinde traktör ve kamyonetlerin de bulunduğu araçların lastiklerini kesilmiş olduğunu görünce jandarmaya haber verdi.

Pelitköy Mahallesi’nde, sabah kalkan vatandaşlar çok sayıdaki aracın lastiklerinin kesilmiş olduğunu gördü. Olay yerine gelen jandarma magandaların peşine düşerken, mahalleye gelen lastikçiler de, araçların lastiklerini değiştirmeye başladı.
Mağdurlardan Çiftçi Kenan Çoban,” Akşam traktörü bıraktık. Sabahleyin kalktığımızda zeytin toplamaya gidecektik. Baktık ki lastikler kesilmiş. Konum komşunun aşağı yukarı 16-17 aracının lastikleri zarar görmüş. Benim de iki lastik kesilmiş. Birinde 5, diğerinde ise 1 darbe var. İlk defa bir saldırı yaşadık mahallemizde” derken, Ahmet Demirkıraner de,” Akşam üzeri geldik. Traktörü bıraktık. Gece yattık. Sabah kalktığımızda lastiklerin patlak olduğunu gördük. Bizlen beraber 16-17 aracın daha lastikleri patlatılmış. Kötü bir olay. Kınıyoruz. Jandarma geldi. İfade verdik. İnşallah suçluların bulunmasını arzu ediyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.