BURHANİYE’DE TARİŞ’İN YENİ YIL HEDİYESİ BERE

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BURHANİYE’DE TARİŞ’İN YENİ YIL HEDİYESİ BERE

Burhaniye’de çeşitli kuruluşlar yeni yıl için değişik promosyonlar dağıtırken, Tariş de ortakları için bere yaptırdı. Bu güne kadar ortaklarına Tariş Zeytinyağı Birliği’nin hazırladığı takvimleri dağıtan Burhaniye 76 nolu Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi (Tariş) bu yıl ilk defa bere dağıtımına başladı.

Burhaniye de, iki zeytinyağı fabrikasıyla ortaklarına hizmet veren Tariş, ortakların takdirini kazanırken, dağıttığı berelerle de vatandaşları sevindirdi. Berelerin ilgi gördüğünü anlatan Burhaniye Tariş Yönetim Kurulu Üyesi Cavit Kabakçı, ortaklarına en iyi hizmeti verme gayreti içinde olduklarını söyledi. Bere alan ortakların kendilerine teşekkür ettiğini anlatan Kabakçı, yağ alım rekorunun her zaman olduğu gibi gene Burhaniye de olduğunu söyledi ve kendilerine her zaman destek olan ortaklara teşekkür borçlu olduklarını anlattı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.