SANAYİ’DE SU BASKINI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

SANAYİ’DE SU BASKINI

Önceki gün öğle saatlerinde bastırın sağanak yağış, Burhaniye’nin sanayi esnafını zor durumda bıraktı. Bir çok dükkan sular altında kalırken, esnaf belediye ateş püskürdü.

Burhaniye Belediye başkanı Necdet Uysal döneminde yapılan sanayi sitesinin alt yapısında ki eksiklikler nedeniyle sürekli su baskınlarına maruz kaldıklarını söyleyen sanayi sitesi esnafı, bu işe bir çözüm bulunmasını istedi. Bir esnaf yaptığı açıklamada, “ Burhaniye Sanayi sitesi Necdet Uysal’ın ilk belediye başkanlığı döneminde yapıldı. O dönem alt yapıda küçük çaplı su giderleri kondu. O giderler aradan geçen bunca senede tıkanarak işlev göremez hale geldi. Bir kaç kez bu konuyu belediye söyledik, ancak henüz bir çare bulunamadı. Eski yağmur suyu giderlerinin değişmesi halinde bu sorun ortadan kalkabilir. Eğer, sanayi sitesinde belediye bir çalışma yapmazsa, önlem almazsa daha çok su baskınlarına maruz kalırız” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.