" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

SOYKIRIM YAPMADIK VATAN SAVUNDUK

  Aziz Milletimize, Balıkesirli Hemşerilerimize, Dünya’ya ve elbette yeminli Türk düşmanlarına bir kez daha ilan ediyoruz. “Ermeni Soykırımı” EMPERYALİST BİR YALANDIR. Burhaniye İşçi Partisi İlçe Başkanı Engin Us, Aziz Milletimize, Balıkesirli Hemşerilerimize, Dünya’ya ve elbette yeminli Türk düşmanlarına bir kez daha ilan ediyoruz. “Ermeni Soykırımı” EMPERYALİST BİR YALANDIR” dedi. Engin Us, İşçi Partisi olarak, Milletimizden […]

SOYKIRIM YAPMADIK VATAN SAVUNDUK
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Aziz Milletimize, Balıkesirli Hemşerilerimize, Dünya’ya ve elbette yeminli Türk düşmanlarına bir kez daha ilan ediyoruz.
“Ermeni Soykırımı” EMPERYALİST BİR YALANDIR.
Burhaniye İşçi Partisi İlçe Başkanı Engin Us, Aziz Milletimize, Balıkesirli Hemşerilerimize, Dünya’ya ve elbette yeminli Türk düşmanlarına bir kez daha ilan ediyoruz. “Ermeni Soykırımı” EMPERYALİST BİR YALANDIR” dedi.
Engin Us, İşçi Partisi olarak, Milletimizden aldığımız güçle ve damarlarımızda ki asil kandan aldığımız kudretle, bu yalan ile yıllardır gırtlak gırtlağa mücadele ediyoruz. Döne, döne ve defalarca çok sağlam kanıtlarla insanlığa ispatladık, bu yalanın Emperyalist amaçlı ve en adisinden bir yalan olduğunu.Yüzümüze çalınmak istenen bu çok ağır İnsanlık Suçu lekesinin, Türk Milletinin tertemiz alnına sürülmesine razı olamayız, olmadık. Biz, Milletimize hakaret ettirmeyiz.Diğer ve özellikle Mecliste Türk Milletini temsil ettiğine inanan ve halkımıza “Büyük Partiler” olarak sunulan, dev aynasında ki cüce partilerden farklı olarak, son derece sınırlı imkânlar ve Türk Milletine has direncimiz ile bu büyük kavgada cephedeyiz.
Tam yüz yıl sonra, yine Vatan Savunmasındayız. Yine Çanakkale’de siperlerdeyiz ve Vatanımızı savunuyoruz.
Biz, bu konuda üzerimize düşen görevi evet harfiyen yerine getiriyoruz ancak, izlenimimiz odur ki maalesef halkımızın bir kısmı bu konuda ki yalanlara inanmak eğilimindedir veya bilgisizce ve belgelere dayanmadan savunmaya geçmekte ve inanırlılığını yitirmektedir. Bu mücadele hamasetle olmaz. Bilgi ve sağlam belgelerle mücadele etmek zorundayız. Bilgi ve sağlam belgelerle savaşılırsa, tüm yanlılıklarına rağmen Avrupa da dahi, en yüksek mahkemelerde davaların kazanılabildiğini de ispatladık. Genel başkanımızın, Sayın Doğu Perinçek’in, bu ay sonu kazandığımız davanın Strasbourg’da ki temyiz duruşmasında, Türkiye’yi savunmasına maalesef Türk Devleti şimdilik engel olmaktadır. Engellemenin devam edip etmeyeceğini ibretle izleyeceğiz. Türk Milletine bu konuda ayrıca ve özellikle bilgi sunacağız.
Bu aşamada, Milletimizin konu ile ilgili sağlam bilgilerle donatılmasının, hayati önemde olduğu bilinci ile Milletimize sağlam belgelere dayalı “Büyük Yalan Belgeseli’ni” izleme imkânı sunan bir yurtsever adresin bilgisini vermeyi görev biliyoruz. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olamayız.Sözde “Ermeni Soykırımı’nın 100. Yıldönümü” iddiaları ile bu yıl daha da artırılacak yalanlarla ilgili halkımızın izleyerek bilgi alabileceği adres aşağıda ki gibidir.
Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.