AYVALIK’TA EĞİTİM YÖNETİM SEMİNERİNE YOĞUN İLGİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

AYVALIK’TA EĞİTİM YÖNETİM SEMİNERİNE YOĞUN İLGİ

 

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Eğitim Yönetim Semineri, Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleştirildi.

Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen ve Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Bakanlık Temsilcisi Abbas Balkız’ın açılış konuşmaları ile başlayan seminerde, eğitim süresince; Mezunların İzlenmesi, Okul/Alan/Dal Açma-Kapatma ve Pansiyon, Eğitim Politikaları ve Bütçe İle İlgili Mevzuat, Kalite Geliştirme ile ilgili çalışmalar, Hukuk ve Mevzuat uygulamaları ile ilgili mevzuat, Öğrenci İşleri Faaliyet Alanına Giren Konular, Program ve Öğretim Materyalleri ile ilgili iş ve işlemler gibi konular masaya yatırıldı.

Türkiye genelindeki 81 ile ve bu illerle bağlı ilçelerden gelen okul müdürlerine yönelik verilen 4 günlük seminere ilginin yoğun olması ise dikkatlerden kaçmadı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.