AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPORA 5 TRANSFER

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPORA 5 TRANSFER

 

Spor Toto 3. Lig, 3. Grupta puan mücadelesi veren Ayvalıkgücü Belediyespor ligin devre arasında, 5 futbolcuyla yaptığı anlaşmayla kadrosunu güçlendirdi.

Bu kapsamda; İstanbul Anadolu Üsküdar’dan Bahadır Sekizkardeş, Yeşil Bursa’dan Ercan Bayramlar ve Gölcükspor’dan Nazım Ortafidan’ı transfer ederken, Balıkesir Spor’dan Enes Bilgiç ile Hilmican Kaplan’ı da sezon sonuna kadar kiralayarak renklerine bağladı.

Yeni dış transferler; önceki gün düzenlenen toplantıda basın mensuplarına tanıtan Ayvalıkgücü Belediyespor Kulüp Başkanı Dr. İrfan Vural, ligin devre arasında takımı yeni transferlerle güçlendirmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Yeni transfer ettiğimiz futbolcu arkadaşlarımızın hepsinin takımımıza faydalı olacağına ve takımı ligde daha iyi yerlere getireceklerine inancımız tamdır. Ön görüşmelerimiz sırasında 5 sporcu arkadaşımız da bizlere son derece özverili davrandılar. Hepsine huzurlarınızda teşekkür ediyorum. İnşallah bu oyuncularımızın da katkılarıyla, lig sonundaki play-off maçlarında da oynayacak ve Ayvalıkgücü’nü hak ettiği yerlere el birliğiyle getireceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Yeni transfer arasında Nazım Ortafidan’ın geçtiğimiz sezon Ayvalıkgücü’nde futbol oynayıp, lig başında Gölcükspor ile anlaşması nedeniyle ara transferde yeniden kırmızı-beyazlı takıma dönmesi dikkatlerden kaçmazken, 5 yeni transferin muhabirimize yaptıkları açıklamalarda; ligin ikinci yarısında Ayvalıkgücü Belediyespor’un puan cetvelinde üst sıralara tırmanarak, başarılı olması için ter dökeceklerini kaydettiler.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.