ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELİYOR

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELİYOR

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy Fen İşleri Müdürlüğü tarafından İnönü Mahallesinde yenileme ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

 

Başkan Ersoy “Ekiplerimiz virane durumunda olan kıraathanenin çatısını komple yeniledi izolasyon, lambri ve iç ve dış boyası yapıldı Kıraathane önüne boncuk kaplamalı süs havuzu yapıldı. Muhtarlık hizmet binamızın iç ve dış yapıldı. ihtiyaç duyulan cadde sokaklara kilit parke taşı döşedik eksik olan cadde ve sokaklara taş döşeme çalışmalarımız devam edecek dedi. Kadir Özdemir isimli vatandaş ise Başkanımızdan Allah razı olsun kahvemizin çatısı akıyordu rutubet içinde yaşıyorduk virane şeklindeydi Belediyemiz kahvemizin onarımını yaptı hepsi komple yenilendi çok teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.