BAŞKANLARDAN ZİYARET

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun misafirleri iki ilçenin değerli başkanlarıydı. Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, Başkan Zekai Kafaoğlu’na sürpriz bir ziyarette bulundu.   İki Başkan samimi ortamda sohbet ederek, belediye çalışmaları konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. Daha sonra Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul beraberinde Kepsut Belediye Meclis Üyesi Fahri Konuk ile Başkan Zekai Kafaoğlu’nu […]

BAŞKANLARDAN ZİYARET

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun misafirleri iki ilçenin değerli başkanlarıydı. Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, Başkan Zekai Kafaoğlu’na sürpriz bir ziyarette bulundu.

 

İki Başkan samimi ortamda sohbet ederek, belediye çalışmaları konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. Daha sonra Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul beraberinde Kepsut Belediye Meclis Üyesi Fahri Konuk ile Başkan Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret ettiler. Ziyarette Altıeylül Belediye Meclis Üyesi Fikrettin Kocaman da yer aldı. Başkanlar ve belediye meclis üyeleri uzun süren sohbette iki belediyenin yaptığı faaliyetler ve çalışmaları değerlendirdi.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.