" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT EMİTT’TE TANITILACAK

  Kuzey Ege’nin en önemli turizm merkezlerinden olan ve Belediye Başkanı Kamil Saka’nın göreve gelmesinden sonra tanıtım atağına kalkan Balıkesir’in Edremit ilçesi 22-25 Ocak 2014 tarihinde düzenlenecek 19. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMİTT) tanıtılacak. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın göreve gelmesinden sonra tanıtım atağına geçen Balıkesir’in Edremit ilçesi 22-25 Ocak tarihlerinde İstanbul […]

EDREMİT EMİTT’TE TANITILACAK
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Kuzey Ege’nin en önemli turizm merkezlerinden olan ve Belediye Başkanı Kamil Saka’nın göreve gelmesinden sonra tanıtım atağına kalkan Balıkesir’in Edremit ilçesi 22-25 Ocak 2014 tarihinde düzenlenecek 19. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMİTT) tanıtılacak.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın göreve gelmesinden sonra tanıtım atağına geçen Balıkesir’in Edremit ilçesi 22-25 Ocak tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenecek 19. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMİTT) yer alacak.  Belediye Başkanı CHP’li Kamil Saka’nın göreve geldiği günden buyana Balıkesir Tanıtım Günleri ve İzmir’de düzenlenen Travel Turkey Fuarı başta olmak üzere başarılı tanıtım organizasyonları gerçekleştiren Edremit Belediyesi Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi’nin 10. Salonunda ki kendi standında ilçenin tanıtımını yapacak. Fuar öncesi hazırlıklarını sürdüren Edremit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan tanıtım ürünleri fuarda dağıtılacak. Turizm profesyonellerine, seyahat acenteleri ve tur operatörleri başta olmak üzere tüm konuklara Kazdağları’nın yemyeşil doğası ile Ege’nin masmavi sularının buluştuğu Kuzey Ege’nin incisi Edremit’in tanıtımı yapılacak. Edremit Belediyesi’nin standında ilçenin doğal güzelliklerinden, doğa harikası Kazdağları’na, termal kaynaklarından, Mavi Bayraklı plajlarına, tarihi Antandros Kentinden Roma’ya gidip İtalya’yı kuran Aeneas’a, dünyaca ünlü zeytin ve zeytinyağlarına kadar tüm güzellikler konuklara anlatılacak. Ayrıca Turizm İşletmecileri tarafından tesis ve işletmeler ile tanıtıcı bilgiler verilecek. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, konu ile ilgili olarak, yüzlerce firma ve belediyenin yer aldığı EMİTT Fuarı’nda Edremit’i en iyi şekilde tanıtabilmek için hazırlıkların tamamlandığını belirterek, “İlçemizin turizm alanında eski haklı ününe kavuşabilmesi için çalışmalarımız sürüyor. Balıkesir Tanıtım Günleri ve Travel Turkey Fuarı’ndan sonra EMİTT Fuarı’nda ilçemizi başarı ile tanıtacağımıza inanıyorum. İlçemizin turizmde hak ettiği noktaya gelebilmesi için yurt içi ve yurtdışı tanıtım faaliyetlerine devam edeceğiz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.