EKMEK TEKNESİ BURHANİYE’DEN TAŞTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

EKMEK TEKNESİ BURHANİYE’DEN TAŞTI

Merkezi Bahçelievler de bulunan Ekmek teknesinin lezzetli lokmaları çıvardaki İl ve İlçelerde de rağbet görüyor.

Abdürrahim Gülen’in sahipliğini yaptığı Ekmek teknesi Lokma dağıtımına çevre il ve ilçelere hizmet vermeye devam ediyor .Tekirdağ’dan da sipariş alan Abdürrahim Gülen; bizim lokma makinelerimiz lokmanın içini pişmemiş ve hamur bırakmaz, onun için halkımıza tadı lezzetli geliyor, bu yüzdende çevre il ve ilçelerden siparişler alıyoruz diyen Gülen sözlerine şöyle devam etti..

“13 Ocak salı günü Tekirdağ Atatürk bulvarında Faruk mısırlı beyefendi nin annesi asiye hazan ruhuna 3 çuval lokma döktük. Allah kabul etsin. Tekirdağlılar büyük ilgi gösterdiler. Lokma teknesini daha sık Tekirdağ’da görmek istediklerini ve telefon bilgilerimizi iletişim bilgilerimizi aldılar. Çok memnun kalan Tekirdağlılar bu anı çeşitli fotoğraflarla ölümsüzleştirdiler. Hava şartlarının çok güzel olduğu bir güne denk gelmesi, Burhaniyeli lokma teknesi ne olan ilgiyi iki katına çıkarttı. Önümüzdeki ay 17 Şubatta tekrar Lokma siparişi aldık. Şubat 17 de tekrar Tekirdağ’a gidip 5 çuval lokma dökeceğiz. Bundan önceleri de İstanbul başta olmak üzere Ankara, Çanakkale, Bursa, İzmir ve Eskişehir de lokma döktüklerini söyleyen lokma teknesi yetkilisi Abdürrahim Gülen Burhaniye ve körfezimizin bu güzel adetini her bölgeye duyurmaya Burhaniye’mizin adını duyurmaya devam edeceklerini dile getirdi. Lokma teknesinin körfezde 6 adet araçla hizmet verdiklerini açıklamalarına ekledi. Profesyonel kadrolarla gününde ve saatinde hizmet vermek için gayret sarf ettiklerini söyledi. Lokma teknesi Burhaniye’mizin ve körfezimizin gururu olmaya ve bundan dolayı ismimizi diğer illere duyurmaya örf ve adetlerimiz tanıtmaya devam edeceğiz diyen gülen, Körfezde bir numara olmaya devam edeceğiz dedi..

 

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.