YILDIZ KIZLAR HENTBOL BÖLGE MAÇLARI SAKARYA’DA YAPILIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

YILDIZ KIZLAR HENTBOL BÖLGE MAÇLARI SAKARYA’DA YAPILIYOR

 

Burhaniye Cumhuriyet Ortaokulu Kız Hentbol takımı, Yıldızlar ligi il takımına çağrıldı. 20-23 Ocak tarihleri arasında Sakarya’da yapılacak olan bölge birinciliğine katılacak olan Balıkesir Yıldızlar Kız Hentbol takımı 17-20 Ocak tarihlerinde Bandırma belediyesinin organizasyonunda Erdek’te 3 günlük kampa girdi. Hentbolcu kızların İl sorumlusu olarak görevlendirilen Deniz Erenoğlu :’’Maçlardan önce farklı okul takımlarında oynayan sporcuların kaynaşması,birlikte maç yapabilme yeteneğinin geliştirilmesi için bu kamp çok verimli olacak.Bu kamptan sonra gideceğimiz bölge maçlarında başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyorum’’ dedi.

Sporcular için bu kampı organize edenlere ve sponsor olanlara teşekkür eden Deniz Erenoğlu; başarılı bir sonuçla döneceklerine olan inançlarının tam olduğunu belitti. İl takımında yer alan diğer takımların oyuncuları ise, Ş.Bedir Karabıyık ve Merkez Plevne ortaokulu öğrencileri bulunuyor.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.