" />
USD
3,6867
EURO
4,3400
ALTIN
151,3120

YILDIZ KIZLAR HENTBOL BÖLGE MAÇLARI SAKARYA’DA YAPILIYOR

  Burhaniye Cumhuriyet Ortaokulu Kız Hentbol takımı, Yıldızlar ligi il takımına çağrıldı. 20-23 Ocak tarihleri arasında Sakarya’da yapılacak olan bölge birinciliğine katılacak olan Balıkesir Yıldızlar Kız Hentbol takımı 17-20 Ocak tarihlerinde Bandırma belediyesinin organizasyonunda Erdek’te 3 günlük kampa girdi. Hentbolcu kızların İl sorumlusu olarak görevlendirilen Deniz Erenoğlu :’’Maçlardan önce farklı okul takımlarında oynayan sporcuların kaynaşması,birlikte […]

YILDIZ KIZLAR HENTBOL BÖLGE MAÇLARI SAKARYA’DA YAPILIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Burhaniye Cumhuriyet Ortaokulu Kız Hentbol takımı, Yıldızlar ligi il takımına çağrıldı. 20-23 Ocak tarihleri arasında Sakarya’da yapılacak olan bölge birinciliğine katılacak olan Balıkesir Yıldızlar Kız Hentbol takımı 17-20 Ocak tarihlerinde Bandırma belediyesinin organizasyonunda Erdek’te 3 günlük kampa girdi. Hentbolcu kızların İl sorumlusu olarak görevlendirilen Deniz Erenoğlu :’’Maçlardan önce farklı okul takımlarında oynayan sporcuların kaynaşması,birlikte maç yapabilme yeteneğinin geliştirilmesi için bu kamp çok verimli olacak.Bu kamptan sonra gideceğimiz bölge maçlarında başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyorum’’ dedi.

Sporcular için bu kampı organize edenlere ve sponsor olanlara teşekkür eden Deniz Erenoğlu; başarılı bir sonuçla döneceklerine olan inançlarının tam olduğunu belitti. İl takımında yer alan diğer takımların oyuncuları ise, Ş.Bedir Karabıyık ve Merkez Plevne ortaokulu öğrencileri bulunuyor.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.