" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ZEYTİN ÇEKİRDEKLERİNE PSİKOLOG DESTEĞİ

  Ayvalık’ta TerapistA Zeytin Çekirdekleri Projesi ile Ayvalık’ta çocuklar ile bir araya geldi. Ayvalık Belediyesi, Kadıköy Belediyesi ve daha bir çok kurumun desteği ile devam eden ‘Zeytin Çekirdekleri’ projesine bir terapi merkezi destek vermeye başladı. Ayvalık sınırları içerisinde yer alan 17 okuldan ihtiyacı olan çocuklara sanat ve eğitim alanında destek veren proje kapsamında, TerapistA terapi […]

ZEYTİN ÇEKİRDEKLERİNE PSİKOLOG DESTEĞİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Ayvalık’ta TerapistA Zeytin Çekirdekleri Projesi ile Ayvalık’ta çocuklar ile bir araya geldi.

Ayvalık Belediyesi, Kadıköy Belediyesi ve daha bir çok kurumun desteği ile devam eden ‘Zeytin Çekirdekleri’ projesine bir terapi merkezi destek vermeye başladı.

Ayvalık sınırları içerisinde yer alan 17 okuldan ihtiyacı olan çocuklara sanat ve eğitim alanında destek veren proje kapsamında, TerapistA terapi merkezi de uzman psikologlarını yönlendirerek ihtiyacı olan çocuklara psikolojik destek sağlayacaklarını ve proje kapsamında bu anlamda her türlü desteğe hazır olduklarını bildirdi.

Uzman klinik psikologu Zeynep Akça ve koordinatörü Arzu Kayılıbal 8 Ocak 2015 tarihinde bizzat gidip ziyaret ettiği okullarda çocuklarla bir araya gelerek projenin çocuklarda yaşattığı heyecanın TerapistA ailesinde de büyük bir mutluluk yaşattığını ve bu mutluluğun projenin devam eden süreçlerinde katlanarak artacağının söyledi.

Çocukların gelişiminde psikolojik gelişimin ileride iyi birer birey olmaları için çok önemli olduğunu dile getiren TerapistA uzman klinik psikologu Zeynep Akça, proje kapsamında desteğe ihtiyacı olan çocukların belirleneceğini ve bu anlamda psikolojik destek sürecinin başlatılacağını dile getirdi.

TerapistA olarak sadece bir terapi merkezi değil aynı zamanda terapiyi ihtiyaç duyulan her alanda yaymak istediklerini belirten Merkez Koordinatörü Arzu Kayılıbal ise, işlerinin insan, bugün yeşerttiğimiz bu tohumlar, ileride karşımıza sanatçı, sporcu ya da iş dünyasında iyi noktalara gelmiş bireyler olarak çıkacaklar. Bunun için eğitim ve gelişimin yanında psikolojik desteğin de geleceği belirleyecek önemli faktörlerden olduğunu söyledi ve kurum olarak bu ve bunun gibi insana adanmış projelere daima destek vereceklerinin altını çizdi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.