" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ZEYTİN DİYARINDA ZEYTİNOĞLU MARKET

Burhaniye Bahçelievler mahallesinde Pazaryerinin karşısında 2011 yılında hizmete giren Zeytinoğlu Market, artık müşterilerinin kapısında.   Bahçelievler halkına hizmet veren Zeytinoğlu market ucuzluğun adresi oldu. Gıda maddeleri ve diğer ürünlerde her gün ucuzluk yapan market şimdi de halka hizmetlerinde bir yenisini daha ekledi. Marketin genç işletmecisi İrem Zeytinoğlu Sonugelen, Marketimiz artık müşterilerin telefon siparişlerine de cevap […]

ZEYTİN DİYARINDA ZEYTİNOĞLU MARKET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Bahçelievler mahallesinde Pazaryerinin karşısında 2011 yılında hizmete giren Zeytinoğlu Market, artık müşterilerinin kapısında.

 

Bahçelievler halkına hizmet veren Zeytinoğlu market ucuzluğun adresi oldu. Gıda maddeleri ve diğer ürünlerde her gün ucuzluk yapan market şimdi de halka hizmetlerinde bir yenisini daha ekledi. Marketin genç işletmecisi İrem Zeytinoğlu Sonugelen, Marketimiz artık müşterilerin telefon siparişlerine de cevap veriyor dedi. İrem Zeytinoğlu Sonugelen, telefonlarımıza gelen siparişleri müşterilerimizin kapısına kadar hiçbir ücret talep etmeden götürerek hizmet verdiklerini belirtti. Markette her bütçeye uygun olması ve ihtiyaçları kadar alabilmeleri için açık kilo ile satılan ürünlerininde bulunduğunu ifade eden İrem Zeytinoğlu Sonugelen, Markette Ticket, Sodexo, Multinet, Setcard ve Win Win yemek kartları ile de hizmet verdiklerini söyledi.

Burhaniye’nin tanınmış iş adamlarından Fikret Zeytinoğlu’nun kızı olan İrem Zeytinoğlu Sonugelen, Babasının tecrübelerinden faydalanarak Marketi daha iyi ve daha ucuz fiyatlarla, Bahçelievler halkına ve bizi telefonları ile arayan müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya çalıştıklarını ifade etti.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.