BAŞKAN SAKA’DAN CHP İL BAŞKANI METE EROL’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BAŞKAN SAKA’DAN CHP İL BAŞKANI METE EROL’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ..

 

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP Balıkesir İl Başkanlığı’na yeni atanan Mete Erol’u ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Önceki İl Başkanı Muzaffer Mavuk’un Milletvekili adaylığı için istifa etmesinden sonra CHP Balıkesir İl Başkanlığı’na atanan Mete Erol’u ziyaret eden Başkan Saka, hayırlı olsun dileğinde bulundu. Başkan Saka, Haziran ayında yapılacak olan genel seçimlerin çok önemli olduğunu vurgulayarak seçimlerde başta İl Başkanlığı olmak üzere tüm örgüte önemli görevler düştüğünü ifade ederek, İl Başkanı Mete Erol ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi. CHP Balıkesir İl Başkanı Mete Erol’da ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, “CHP olarak Haziran ayında yapılacak olan seçimlerde başarıya ulaşabilmek için İl Başkanından, Belediye Başkanlarına, meclis üyelerine, parti üyelerimizden CHP’ye gönül vermiş tüm yurttaşlarımıza kadar kol kola, omuz omuza çalışarak başarıya ulaşabiliriz. Balıkesir ilimizde bu birlikteliği ve başarıyı yakalayacağımıza inanıyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.