" />
USD
3,7065
EURO
4,3625
ALTIN
152,8909

DEVE SUCUĞU ŞİFA KAYNAĞI

Burhaniye’de hafta sonu düzenlenecek olan 11. Uluslar arası Zeytin ve Zeytinyağı Festivali kapsamında stant kuran Selçuk Ovat, sattığı deve sucuklarının şifalı olduğunu söyledi. Ovat, sucukların güreşme kabiliyetini kaybeden develerin etlerinden yapıldığını bildirdi. Burhaniye de, Cuma günü başlayacak olan Zeytin ve Zeytinyağı Festivalinin hazırlıkları tamamlanırken, festival kapsamında da çok sayıda stant açıldı. Cumhuriyet meydanında açtığı stantta […]

DEVE SUCUĞU ŞİFA KAYNAĞI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye’de hafta sonu düzenlenecek olan 11. Uluslar arası Zeytin ve Zeytinyağı Festivali kapsamında stant kuran Selçuk Ovat, sattığı deve sucuklarının şifalı olduğunu söyledi. Ovat, sucukların güreşme kabiliyetini kaybeden develerin etlerinden yapıldığını bildirdi.
Burhaniye de, Cuma günü başlayacak olan Zeytin ve Zeytinyağı Festivalinin hazırlıkları tamamlanırken, festival kapsamında da çok sayıda stant açıldı. Cumhuriyet meydanında açtığı stantta deve sucuğu satan 25 yaşındaki Selçuk Ovat da, satışlardan memnun olduğunu söyledi. Deve sucuğunun şifalı olduğunu anlatan Selçuk Ovat:” Bu sucuklar güreşme kabiliyetini kaybeden develerin etlerinden yapılıyor. Egzama ve sarılık gibi hastalıklara iyi geldiği biliniyor. Bu, Ege bölgesinin aranan lezzetidir. Kilosunu 30 liradan satıyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.