DEVE SUCUĞU ŞİFA KAYNAĞI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

DEVE SUCUĞU ŞİFA KAYNAĞI

Burhaniye’de hafta sonu düzenlenecek olan 11. Uluslar arası Zeytin ve Zeytinyağı Festivali kapsamında stant kuran Selçuk Ovat, sattığı deve sucuklarının şifalı olduğunu söyledi. Ovat, sucukların güreşme kabiliyetini kaybeden develerin etlerinden yapıldığını bildirdi.
Burhaniye de, Cuma günü başlayacak olan Zeytin ve Zeytinyağı Festivalinin hazırlıkları tamamlanırken, festival kapsamında da çok sayıda stant açıldı. Cumhuriyet meydanında açtığı stantta deve sucuğu satan 25 yaşındaki Selçuk Ovat da, satışlardan memnun olduğunu söyledi. Deve sucuğunun şifalı olduğunu anlatan Selçuk Ovat:” Bu sucuklar güreşme kabiliyetini kaybeden develerin etlerinden yapılıyor. Egzama ve sarılık gibi hastalıklara iyi geldiği biliniyor. Bu, Ege bölgesinin aranan lezzetidir. Kilosunu 30 liradan satıyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.