" />
USD
3,7020
EURO
4,3552
ALTIN
151,9281

İKİYE BÖLÜNEN GARAJDA ŞİMDİ DE HAFRİYAT ÇUKURU AÇILIYOR

  Edremit’te bir inşaat şirketinin sahibi, Akçay Mahallesi’ndeki şehirlerarası otobüs terminalinin kendisine ait olduğunu iddia ettiği bölümünü demir parmaklıkla kapatmıştı. Demir parmaklıklar ile ikiye bölünen otogarda şimdi de hafriyat çalışmaları başladı. Tek giriş kapısından otobüslerin girip çıktığı otogarda demir parmaklıklar ile ayrılan bölümde bu iş makineleri çalışmaya başladı. Çalışma alanındaki firma yetkilileri yapılan çalışma hakkında […]

İKİYE BÖLÜNEN GARAJDA ŞİMDİ DE HAFRİYAT ÇUKURU AÇILIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit’te bir inşaat şirketinin sahibi, Akçay Mahallesi’ndeki şehirlerarası otobüs terminalinin kendisine ait olduğunu iddia ettiği bölümünü demir parmaklıkla kapatmıştı. Demir parmaklıklar ile ikiye bölünen otogarda şimdi de hafriyat çalışmaları başladı.

Tek giriş kapısından otobüslerin girip çıktığı otogarda demir parmaklıklar ile ayrılan bölümde bu iş makineleri çalışmaya başladı. Çalışma alanındaki firma yetkilileri yapılan çalışma hakkında bilgi vermedi. Otogar girişine yakın bir bölümde derinliği yaklaşık 3 metre olan dev bir çukur kazılarak çıkarılan toplar kamyonlar ile bir başka yere nakil ediliyor. Sorunun çözümünü bekleyen vatandaşlar tekrar otogarlarına kavuşacakları günü beklerken akşam saatlerinde bölgeye gelen iş makineleri hafriyat çalışması yapınca şaşkınlığa uğradılar. Yaklaşık 10 gün önce demir parmaklıklar ile ikiye bölünen garaj bu şekilde vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyordu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.