İKİYE BÖLÜNEN GARAJDA ŞİMDİ DE HAFRİYAT ÇUKURU AÇILIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

İKİYE BÖLÜNEN GARAJDA ŞİMDİ DE HAFRİYAT ÇUKURU AÇILIYOR

 

Edremit’te bir inşaat şirketinin sahibi, Akçay Mahallesi’ndeki şehirlerarası otobüs terminalinin kendisine ait olduğunu iddia ettiği bölümünü demir parmaklıkla kapatmıştı. Demir parmaklıklar ile ikiye bölünen otogarda şimdi de hafriyat çalışmaları başladı.

Tek giriş kapısından otobüslerin girip çıktığı otogarda demir parmaklıklar ile ayrılan bölümde bu iş makineleri çalışmaya başladı. Çalışma alanındaki firma yetkilileri yapılan çalışma hakkında bilgi vermedi. Otogar girişine yakın bir bölümde derinliği yaklaşık 3 metre olan dev bir çukur kazılarak çıkarılan toplar kamyonlar ile bir başka yere nakil ediliyor. Sorunun çözümünü bekleyen vatandaşlar tekrar otogarlarına kavuşacakları günü beklerken akşam saatlerinde bölgeye gelen iş makineleri hafriyat çalışması yapınca şaşkınlığa uğradılar. Yaklaşık 10 gün önce demir parmaklıklar ile ikiye bölünen garaj bu şekilde vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyordu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.