" />
USD
3,6648
EURO
4,3327
ALTIN
151,2805

MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA ATAMA HEYECANI

Ayvalık Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğretmenleri geçtiğimiz hafta sonu Balıkçı Restaurantta kendi aralarında düzenledikleri akşam yemeğinde bir araya geldi. Bu kapsamda; Tülay Aslan’ın, Ali Çetinkaya Ortaokuluna Özel Eğitim Öğretmeni olarak, Hidayet Kaya’nın Sakarya Ortaokul Müdürlüğüne, İsa Aydemir’in Cumhuriyet Ortaokulu Müdürlüğüne, Duygu Coşkun’un ise İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atandığı öğrenildi. Eğitim ve Öğretim dönemi süresince sürekli […]

MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA ATAMA HEYECANI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğretmenleri geçtiğimiz hafta sonu Balıkçı Restaurantta kendi aralarında düzenledikleri akşam yemeğinde bir araya geldi.

Bu kapsamda; Tülay Aslan’ın, Ali Çetinkaya Ortaokuluna Özel Eğitim Öğretmeni olarak, Hidayet Kaya’nın Sakarya Ortaokul Müdürlüğüne, İsa Aydemir’in Cumhuriyet Ortaokulu Müdürlüğüne, Duygu Coşkun’un ise İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atandığı öğrenildi.

Eğitim ve Öğretim dönemi süresince sürekli birlikte çalışan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğretmenlerinin Ayvalık içinde olsa bile farklı okullarda görev yapmak zorunda kalışları nedeniyle hüznün yanı sıra atanan öğretmenlerin içerisindeki müdürlük konumunda olanların da olması buruk bir sevinci de beraberinde getirdi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.