" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

PAMUK TÜLAY ve YEDİ BABUŞÇULAR

Geçtiğimiz hafta, Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşçu’ nun Twitter Hesabı üzerinden yaptığı bir açıklama gündeme damgasını vurdu. Babuşçu açıklamasında; Cumhurbaşkanı Erdoğan’ ın Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas’ ı karşılamasında sergilenen “Kılıç Kalkanlı Seremoni’ yi” kastederek, “Bu resim okunması gereken bir resim. Filistin’ i vermediği bahanesiyle yıkılan OSMANLI İMPARATORLUĞU ve Filistin Devlet Başkanıyla […]

PAMUK TÜLAY ve YEDİ BABUŞÇULAR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Melih Bağcı

Geçtiğimiz hafta, Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşçu’ nun Twitter Hesabı üzerinden yaptığı bir açıklama gündeme damgasını vurdu.

Babuşçu açıklamasında; Cumhurbaşkanı Erdoğan’ ın Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas’ ı karşılamasında sergilenen “Kılıç Kalkanlı Seremoni’ yi” kastederek, “Bu resim okunması gereken bir resim. Filistin’ i vermediği bahanesiyle yıkılan OSMANLI İMPARATORLUĞU ve Filistin Devlet Başkanıyla Cumhurbaşkanımızın arka plan görüntüsü. Muhteşem bir zekâ. Tabiki Sn. Cumhurbaşkanımızın zekası. 600 yıllık imparatorluğun 90 yıllık reklam arası sona erdi.” Şeklinde bir ifadede bulundu.

Bu başarılı çıkışın ardından Tülay Hanım ne yapmıştır dersiniz? Öyle sanıyorum, hemen koşup aynanın karşına geçip şu soruyu sormuş olma olasılığı yüksek.

–              Ayna ayna, Güzel Ayna! Söyle bana; Var mı benden daha başarılı milletvekili bu parlamentoda?

Ayna cevap verecek tabii. O yüzden, derin bir ah çekerek, önce içinden şöyle diyecektir.

–              Ey Yüce Rabbim! Kudretinden sual olunmaz. Sen yumurtaya can verip, içinden çıkan canlıya ona yetecek kadar akıl verensin. Keşke Tülay Hanımkızımız’ ı da bu kudretinden mahrum bırakmasaydın. Lakin ben şimdi bu hanımcağızı üzmek istemem ama dürüst olmak zorundayım ve O’ na gerçekleri söyleyeceğim. Biliyorum! Belki üzülecek ama bunu yapmak zorundayım.

tulay-babuscu-

Ve daha sonra Tülay’ a şu cevabı verecektir.

–              Tülay Tülay, Başarılı Tülay!

–              Vicdana zararsın.

–              Akla ziyansın.

–              Üretmiyorsun.

–              Boş konuşuyorsun.

–              Sığınmacısın.

–              Yaranmacısın.

–              Gülünç durumdasın.

–              Acıyorlar sana.

–              Bilgi kirliliğisin.

–              Cumhuriyet verilmiş bir ara değil ama sen hem Balıkesir, hem de Türkiye halkının alnına çalınmış bir karasın.

–              Bozuk düzen içinde kanayan bir yarasın.

–              Ve bütün bu söylediklerim senin için başarının bir ölçütü ise, için rahat olsun. Sen 1 Numarasın…

Bu cevaplarla umutlanan Tülay Hanım, şimdi sabırsızlıkla bekliyor. Haziran seçimleri için, Tayyip Erdoğan’ ın Aksaray’ da hazırlayıp Davutoğlu’ nun eline tutuşturacağı milletvekili aday listesinde olmayı çok istiyor.

Umarım O erer muradına, gelip girer buralarda Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler’ in koluna.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.