BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ DURSUNBEY’DE ZARAR GÖREN İŞ YERLERİNİ İNCELEDİ

BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ DURSUNBEY’DE ZARAR GÖREN İŞ YERLERİNİ İNCELEDİ Balıkesir Milletvekilleri Dursunbey’de yoğun kar nedeni ile çatıları çöken işyerlerini ziyaret ettiler. Balıkesir Milletvekilleri Tülay Babuşçu ve Ali Aydınlıoğlu geçtiğimiz haftalarda Dursunbey’de etkili olan kar yağışı sonrası zarar gören bazı iş yerlerinde incelemelerde bulundular. Başkan Bahçavan’dan genel durum ile ilgili bilgi alan iki milletvekili Belediye tarafından oluşturulan […]

BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ DURSUNBEY’DE ZARAR GÖREN İŞ YERLERİNİ İNCELEDİ

BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ DURSUNBEY’DE ZARAR GÖREN İŞ YERLERİNİ İNCELEDİ

Balıkesir Milletvekilleri Dursunbey’de yoğun kar nedeni ile çatıları çöken işyerlerini ziyaret ettiler.
Balıkesir Milletvekilleri Tülay Babuşçu ve Ali Aydınlıoğlu geçtiğimiz haftalarda Dursunbey’de etkili olan kar yağışı sonrası zarar gören bazı iş yerlerinde incelemelerde bulundular. Başkan Bahçavan’dan genel durum ile ilgili bilgi alan iki milletvekili Belediye tarafından oluşturulan detaylı raporun kendilerine ulaştırılmasını istedi.
İşyeri sahiplerine geçmiş olsun dileklerinde bulunan Milletvekilleri, gerekli raporların AFAD genel müdürlüğüne ileteceğini ve Devlet desteği için Ankara’da çalışma yürüteceklerini söylediler. Bu konuda AFAD’ın bazı prosedürleri olduğunu ifade eden vekiller bu prosedürleri aşmak için çalışacaklarını ifade ettiler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.