BURHANİYE’ DE SERAMİK BARDAKLARA ÖZEL BASKI İLGİ GÖRDÜ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BURHANİYE’ DE SERAMİK BARDAKLARA ÖZEL BASKI İLGİ GÖRDÜ

 

Burhaniye’de hafta sonunda düzenlenecek olan 11. Uluslar arası Zeytin ve Zeytinyağı Festivali için çok sayıda stant kurulurken, bir firmanın kurduğu stantta seramik bardaklardan taşlara ve tişörtleri kadar yapılan özel baskı işlemleri de büyük ilgi gördü.

 

Her türlü fotoğrafı, istenen ürünlerin üzerine bastıklarını anlatan Zeytin Efe Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Doğuş Günaltay., standın bir hafta açık kalacağını söyledi. Festival kapsamında Şehit Turhan Bayraktar parkı içinde onlarca stant açılırken, bu stantlara, özel baskı yapan Zeytin Efe Gazetesi standı da eklendi. Seramik bardaklardan, taşlara vee tişörtlare kadar her türlü ürüne özel baskı yaptıklarını anlatan Doğuş Günaltay” İlçede ilk kez bu işi biz başlattık. Tişörtlerden yastıklara ve taşlara kadar her şeye baskı yapabiliyoruz. Yaptığımız işler ilgi gördü. Standımız bir afta süreyle açık kalacak” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.