İLK KEZ TİYATRO İLE TANIŞTILAR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

İLK KEZ TİYATRO İLE TANIŞTILAR

Altıeylül Belediyesi tiyatroyu ilçede bulunan kırsal mahallede öğrenim gören öğrencilerin ayağına götürdü. Yarı yıl tatili öncesinde miniklere karne hediyesi veren Altıeylül Belediyesi’nin BSM ile yaptığı ortak hareket büyük alkış aldı.

 

Altıeylül Belediyesi ile Balıkesir Sanat Merkezi’nin ortaklaşa düzenlediği tiyatro gösterisi başladı. Yarı yıl tatili öncesinde öğrencilere karne hediyesi olarak yapılan tiyatro büyük ilgi gördü. Kırsal mahallede bulunan öğrenciler ilk kez tiyatro izlemenin keyfini ve duygusunu yaşadı. Velilerde Altıeylül Belediyesi ve BSM oyuncularına teşekkür etti. Miniklerin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

‘Mahalleme Tiyatro Geldi’ projesi ile birlikte 42 kırsal ilkokuldaki öğrencilerin izleyeceği gösteriler sürüyor.

Gökçeören’den başlayan gösteriler Ayşebacı, Köseler, Karamanköy ve Yakupköy mahallelerinde devam etti.

Çiftlik, Çiçekpınar, Selimiye ve Pamukçu ile süren gösteriler büyük alkış aldı.

Yarı yıl tatilinin hemen ardından tiyatro gösterileri kaldığı yerden devam edecek. Tiyatro etkinlikleri daha sonra merkezdeki ilkokul öğrencilerine yönelik olarak sürecek.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.