SERBEST ÇAĞRIŞIM

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Öner KARADAĞBİR VALİNİN BİR ÖĞRETMENİN ÖLÜMÜNE SEBEP OLDUĞU ÜLKEYE TÜRKİYE DENİR ! – 8 Nisan 2015BİTEN YGS’ NİN ARDINDAN – 25 Mart 2015DİYARBAKIR’DA ŞİVAN PERVER, BALIKESİR’DE KOCASEYİT ! – 18 Mart 2015YGS YAKLAŞIRKEN ! – 10 Mart 2015AKP GİDERSE, TÜRKİYE NASIL TOPARLANIR ? – 3 Mart 2015NAFİLE NAMAZI – 24 Şubat […]

SERBEST ÇAĞRIŞIM

Öner KARADAĞ

Merhaba değerli okurlar. Bu hafta hep beraber bir şey deneyelim istiyorum. Bu köşeyi bugün siz yazın. Ben gündemle ilgili olarak kelimeler vereyim sizde eğer ülkeyi ve dünyayı iyi takip ediyorsanız bu kelimelerle bu hafta içinde nerde karşılaştığınızı ve sizlere ne çağrıştırdığını hatırlamaya çalışın. Hadi başlayalım.

Lale, Tülay , para , reklam arası, Cizre, duşakabinoğulları, Aliyev, akraba , kayırma, hutbe, çocuk , 6 yaş, evlenme, paralel, HSYK, sürgün, Yalçın Akdoğan, aciz, HDP, şeffaflaşma, paket, kol koparmak, bakanlar kurulu, yalnız bırakılma, Erdoğan, Davutoğlu, gecimsizlik, şamil, yalakalık, twett atma, Charlie, yaşar kemal, arsenik, Edip, çinli, Gürsel Tekin, vali, meclis, Saray, bardak, binlira, tuvalet, altın varak, on binlira, vatandaş, yoksulluk, petrol, zam, işsizlik, akepe….

Öner KARADAĞ

onerkaradag@hotmail.com

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.