" />
USD
3,7095
EURO
4,3624
ALTIN
152,7964

SERBEST ÇAĞRIŞIM

Merhaba değerli okurlar. Bu hafta hep beraber bir şey deneyelim istiyorum. Bu köşeyi bugün siz yazın. Ben gündemle ilgili olarak kelimeler vereyim sizde eğer ülkeyi ve dünyayı iyi takip ediyorsanız bu kelimelerle bu hafta içinde nerde karşılaştığınızı ve sizlere ne çağrıştırdığını hatırlamaya çalışın. Hadi başlayalım. Lale, Tülay , para , reklam arası, Cizre, duşakabinoğulları, Aliyev, […]

SERBEST ÇAĞRIŞIM
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Öner KARADAĞ

Merhaba değerli okurlar. Bu hafta hep beraber bir şey deneyelim istiyorum. Bu köşeyi bugün siz yazın. Ben gündemle ilgili olarak kelimeler vereyim sizde eğer ülkeyi ve dünyayı iyi takip ediyorsanız bu kelimelerle bu hafta içinde nerde karşılaştığınızı ve sizlere ne çağrıştırdığını hatırlamaya çalışın. Hadi başlayalım.

Lale, Tülay , para , reklam arası, Cizre, duşakabinoğulları, Aliyev, akraba , kayırma, hutbe, çocuk , 6 yaş, evlenme, paralel, HSYK, sürgün, Yalçın Akdoğan, aciz, HDP, şeffaflaşma, paket, kol koparmak, bakanlar kurulu, yalnız bırakılma, Erdoğan, Davutoğlu, gecimsizlik, şamil, yalakalık, twett atma, Charlie, yaşar kemal, arsenik, Edip, çinli, Gürsel Tekin, vali, meclis, Saray, bardak, binlira, tuvalet, altın varak, on binlira, vatandaş, yoksulluk, petrol, zam, işsizlik, akepe….

Öner KARADAĞ

onerkaradag@hotmail.com

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.