EDREMİT DEVLET HASTANESİ’NE YENİ MÜDÜRLER

  Edremit Devlet Hastanesi’nde bazı üst düzey yetkililerin sözleşmeleri yenilenmeyerek değişikliklere gidildi. Devlet Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Mihat Çelikyay’ın yerine aynı hastanenin muhasebe bölümünde görevli Mehmet İncirlioğlu getirilirken, uzun süredir boş olan Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü görevine ise hastanenin sevilen isimlerinden ameliyathanede görevli hemşire Nesime Birtane getirilerek görevine başladı. Hastane Yöneticisi ve Baştabip […]

EDREMİT DEVLET HASTANESİ’NE YENİ MÜDÜRLER

 

Edremit Devlet Hastanesi’nde bazı üst düzey yetkililerin sözleşmeleri yenilenmeyerek değişikliklere gidildi.

Devlet Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Mihat Çelikyay’ın yerine aynı hastanenin muhasebe bölümünde görevli Mehmet İncirlioğlu getirilirken, uzun süredir boş olan Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü görevine ise hastanenin sevilen isimlerinden ameliyathanede görevli hemşire Nesime Birtane getirilerek görevine başladı.

Hastane Yöneticisi ve Baştabip Dr. Oktay Yıldırım, yenilenen kadro ile personelin uyum içinde, hasta memnuniyetinin ön planda olduğu ve vizyonları olan erken tanı ve tedavide uluslararası standartlara ulaşmak için var güçleri ile çalışma gayreti içinde olduklarını ifade etti.

(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.