" />
USD
3,7093
EURO
4,3629
ALTIN
152,8108

ZEYTİN TARLASINA OFF ROAD PARKURU YAPTI

    22   Denizi, sahilleri, tarihi dokusu ve yemek kültürü ile önemli bir turizm merkezi olan Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde girişimci Erdinç Tügen 60 dönümlük zeytin tarlasında iş makinaları ile yollar ve off road istasyonları yaparak kuzey egenin ilk off road parkurunu hizmete sundu.  5 kilometrelik off road parkurunda dik tırmanışlar, derin çukurlar, çamur ve […]

ZEYTİN TARLASINA OFF ROAD PARKURU YAPTI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

 

22

 

Denizi, sahilleri, tarihi dokusu ve yemek kültürü ile önemli bir turizm merkezi olan Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde girişimci Erdinç Tügen 60 dönümlük zeytin tarlasında iş makinaları ile yollar ve off road istasyonları yaparak kuzey egenin ilk off road parkurunu hizmete sundu.  5 kilometrelik off road parkurunda dik tırmanışlar, derin çukurlar, çamur ve su geçişleri gibi özel donanımlı arazi araçlarını ve sürücülerine zorlayan bir çok engel bulunuyor. Parkurun off road meraklıları için tam bir adrenalin merkezi olduğunu ifade eden Tügen “Off road parkuru fikri nereden çıktı. Tabii ki doğada yaşıyoruz. Doğa ile iç içeyiz. Bu doğayı en güzel şekilde değerlendirebilmek için bir off road parkuru Edremit Körfezine lazımdı. Bunu Ayvalık’a biz uygulayalım istedik. Hem böylelikle dışarıdan gelen insanlarımız ile daha iyi kaynaşırız. Hem de bu doğayı dışarıdan gelen insanlarımıza daha iyi tanıtırız.” Dedi.

 

Off road parkurunun ilk gün ziyaretçileri ise Edremit Off Road Külübü, Natua Jeep ve Ayvalık Off Road Kulübü üyeleri oldu.  Kulüp üyeleri özel donanımlı arazi araçları ile parkurda adrenalin ve keyif dolu bir gün geçirdiler.  Yeni parkuru denemek için Ayvalık’a gelen off road meraklısı Ahmet Uyanık “Memlekete böyle güzel şeyler lazım. Erdinç bey uğraşmış yapmış sağolsun. Çok güzel bir çalışma olmuş.” Dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.