" />
USD
3,7017
EURO
4,3530
ALTIN
151,8195

HİZMET GÖRMEYEN SOKAKLARA HİZMET GÖTÜRÜYORLAR

  Ayvalık Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından Sokak Sağlıklaştırma Projesi kapsamında yürütülen çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda, Ayvalık Belediyesi Başkanlık Binası ile UEDAŞ Ayvalık Şefliği arasında kalan Gazinolar Sokağı aralığındaki zemin parke taşı döşenerek, modern bir hale getiriliyor. Yıllarca hizmet görmeyen sokaktaki mezbeleliğin ortadan kaldırılarak, çağdaş ve pırıl pırıl bir görünüme kavuşturulmaya başlanması ise […]

HİZMET GÖRMEYEN SOKAKLARA HİZMET GÖTÜRÜYORLAR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Ayvalık Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından Sokak Sağlıklaştırma Projesi kapsamında yürütülen çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Bu kapsamda, Ayvalık Belediyesi Başkanlık Binası ile UEDAŞ Ayvalık Şefliği arasında kalan Gazinolar Sokağı aralığındaki zemin parke taşı döşenerek, modern bir hale getiriliyor.

Yıllarca hizmet görmeyen sokaktaki mezbeleliğin ortadan kaldırılarak, çağdaş ve pırıl pırıl bir görünüme kavuşturulmaya başlanması ise vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.

Hummalı bir şekilde devam eden çalışmaların birkaç güne tamamlanması beklenirken, ekiplerin Ayvalık genelinde söz konusu çalışmaları sürdürecekleri bildiriliyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.