HİZMET GÖRMEYEN SOKAKLARA HİZMET GÖTÜRÜYORLAR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

HİZMET GÖRMEYEN SOKAKLARA HİZMET GÖTÜRÜYORLAR

 

Ayvalık Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından Sokak Sağlıklaştırma Projesi kapsamında yürütülen çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Bu kapsamda, Ayvalık Belediyesi Başkanlık Binası ile UEDAŞ Ayvalık Şefliği arasında kalan Gazinolar Sokağı aralığındaki zemin parke taşı döşenerek, modern bir hale getiriliyor.

Yıllarca hizmet görmeyen sokaktaki mezbeleliğin ortadan kaldırılarak, çağdaş ve pırıl pırıl bir görünüme kavuşturulmaya başlanması ise vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.

Hummalı bir şekilde devam eden çalışmaların birkaç güne tamamlanması beklenirken, ekiplerin Ayvalık genelinde söz konusu çalışmaları sürdürecekleri bildiriliyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.