" />
USD
3,7060
EURO
4,3615
ALTIN
152,8191

KARESİ’DEN MİLLİ TAKIMA

Balıkesir Karesi Gençlikspor Kulübü sporcusu Burak Kayatürk Bisiklet Milli Takımına davet edildi. 2015 yılında kurulan Karesi Gençlikspor Kulübü Bisiklet Takımı sporcusu Burak Kayatürk Türkiye Büyükler Bisiklet Milli Takım Kampına çağrıldı. Bisiklet sporunda önemli bir yere sahip Balıkesir geçmişte birçok milli takım sporcusu yetiştirmişti. Balıkesir, Milli Takım kamplarına da ev sahipliği yapmıştı. 2 yıl üst üste […]

KARESİ’DEN MİLLİ TAKIMA
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir Karesi Gençlikspor Kulübü sporcusu Burak Kayatürk Bisiklet Milli Takımına davet edildi.

2015 yılında kurulan Karesi Gençlikspor Kulübü Bisiklet Takımı sporcusu Burak Kayatürk Türkiye Büyükler Bisiklet Milli Takım Kampına çağrıldı. Bisiklet sporunda önemli bir yere sahip Balıkesir geçmişte birçok milli takım sporcusu yetiştirmişti. Balıkesir, Milli Takım kamplarına da ev sahipliği yapmıştı. 2 yıl üst üste Uluslararası Karesi Bisiklet Yarışları`na da ev sahipliğini yapan Balıkesir 2015 Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz`ın önderliğinde 3. Uluslararası Karesi Bisiklet Yarışlarına ev sahipliği yapacak.

BİZİM İÇİN ONURDUR

Balıkesir Karesi Bisiklet Spor Antrenörü Gürcan Atılmaz “Karesi Gençlikspor Kulübümüz Sayın Başkan Yücel Yılmaz`ın talimatları ile Ahmet Ayan’ın Başkanlığında kuruldu. Kulübümüz sporcusu Burak Kayatürk`ün büyükler Türk Milli Takımına çağrılması bizim için bir onurdur. Sporcumuz Burak Milli Takım kampında ve Milli Takımda ilimizi ve Türkiye`yi başarı ile temsil edecektir inancım tam. Kendisine güveniyorum.

Yine önümüzdeki sezon Karesi Gençlikspor Kulübü`ne triatlon ve bisiklet takımlarımız başarılarını sürdüreceklerdir. 2015 sezonunda Karesi Gençlikspor Kulübü olarak iddialıyız” dedi.

10 NUMARA ŞEHİR OLACAĞIZ

Balıkesir Bisiklet il Temsilcisi Turhan Ergin “1 Ocak 2015 tarihinde kurulan Karesi Gençlikspor Kulübümüz bisiklet camiamıza hayırlı olsun. Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz`a Türk sporuna verdiği destekler için teşekkür ederim.

Bisiklet sporumuz Konya ve Brissa’dan sonra ilk üçün içinde Milli Takımlarda da ilimizi temsil edeceğiz. Tüm emeği geçenlere de teşekkür ederiz.

Uluslararası Karesi Bisiklet Yarışları ile şehrimiz 10 numara marka şehir olacaktır” dedi.

TÜM BRANŞLARDA İDDİALIYIZ

Karesi Gençlikspor Kulübü Başkanı Ahmet Ayan “Balıkesir Karesi Gençlikspor Kulübümüz Sayın Başkanımız Yücel Yılmaz’ın talimatları ile 1 Ocak 2015 itibari ile resmen kuruldu. İlk yapılan genel kurulda şahsım ve arkadaşlarıma görev verildi. Bisiklet branşımızdan sorumlu Yönetim Kurulu arkadaşımız Mahmut Savaş ile birlikte tüm branşlarda iddialıyız” diye konuştu.

BAŞKAN YÜCEL YILMAZ`A TEŞEKKÜR

Karesi Gençlikspor Kulubü Bisiklet branşı sorumlusu Mahmut Savaş “2015yılında kurulan kulübümüz Karesi Gençlikspor`u marka kulüp yapmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Hedefimiz 2015 yılında Türkiye`de yapılacak olan müsabakalarda en iyi dereceyi yapmak. Esas büyük hedefimiz 2016 yılında yapılacak Uluslararası Cumhurbaşkanlığı turuna Karesi Gençlikspor kulübü olarak katılmak. Kulübümüzün kurulmasında büyük destekleri olan Karesi Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz`a teşekkür ederiz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.