LPG KAÇAĞI YAPAN ARACA İTİFAİYE MÜDAHALE ETTİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

LPG KAÇAĞI YAPAN ARACA İTİFAİYE MÜDAHALE ETTİ

 

Edremit’te  park halinde LPG kaçağı yapan araç vatandaşlar tarafından yapılan ihbar sonucunda itfaiyenin müdahalesi olası bir faciayı önledi.

Edremit ilçesi Camivasat Mahallesi Baraj Caddesi üzerinde park edilmiş bir otomobilden LPG kokusu yayılması üzerine Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Edremit İtfaiye Grup Amirliği ekipleri olay yerine sevk edildi. Araç başına gelen ekipler yaptıkları müdahale ile LPG sızıntısı yapan araç etrafında güvenlik çemberi oluşturduktan sonra kaçağa müdahale oluşabilecek bir yangın veya patlamaya karşı önlem aldılar. Yapılan zamanında müdahale ile büyük bir patlama yada yangının önüne geçen Edremit İtfaiye Grup Amirliği ekipleri vatandaşlardan çok sayıda tebrik aldı.  İtfaiye yetkilileri LPG li araç sürücülerinin araçlarını sık sık kontrolden geçirmeleri ve bakımlarını zamanında yapmaları gerektiğini ifade ettiler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.