AHMET AKIN ÇOCUKLARIN KARNE HEYECANINI PAYLAŞTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

AHMET AKIN ÇOCUKLARIN KARNE HEYECANINI PAYLAŞTI

 CHP Balıkesir Milletvekili Aday Adayı, Balıkesirli genç iş adamı Ahmet Akın Gönen’de çocukların karne heyecanına ortak oldu.

İlk ve orta öğrenimi Gönen’de gerçekleştirdiğini belirten Akın; ‘Okullarda benim sıralarımda küçük kardeşlerimle bir araya gelerek, onların heyecanını paylaşmanın değeri paha biçilemez.’ dedi.

 “Çocukluk Arkadaşları Unutulmaz Her Zaman Birbirinize Sahip Çıkın”

 Çocukluklarla anılarını paylaşan Akın; ‘Çocukluk arkadaşınızı ne zaman nerede görseniz, aynı sevgi devam ediyor. Bugün birbirinizle tartışabilirsiniz, yarışabilirsiniz ama ileride birbirinizi gördüğünüzde çok başka bir sevgi ile kucaklayacaksınız. Bu yüzden çocukluk arkadaşları unutulmaz her zaman birbirinize sahip çıkın.’ diye ekledi.

Toplumu Geliştirmek İçin Eğitim Sistemini Geliştirmek Gerek

 Ak Parti Hükümeti’nin eğitim sistemi üzerine yaptığı değişikliklere değinen Akın;

‘ Hükümetin en başarısız olduğu nokta eğitim konusu, durmadan müfredat değişiklikleri, sınav sistemi değişiklikleri ile çocuklarımızın özgüveni kırılıyor. Çocuklarımızı özgüven sahibi, güçlü bireyler olarak yetiştirmeliyiz. Bu kadar değişiklikle, kararsız, ortada kalmış eğitim sistemi ile güçlü bireyler yetiştirmemiz nasıl mümkün olabilir?

Akın; ‘ Çocuklarımızın iyi eğitim alması için onlara yol göstermeli, eğitimlerini en iyi şekilde tamamlamaları için heveslendirmeliyiz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı başarılı olacaklarına inandırmalı, her şeyden önemlisi cesur olmayı öğretmeliyiz. Çünkü yetiştirdiğimiz özgüvenli bireyler bizi daha ileriye götürecektir.’ dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.