" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ALTIEYLÜL’DE CAMİLER GÜL KOKULU

      Altıeylül Belediyesi, ilçede yer alan camileri temizliyor. Vatandaşın ibadetini temiz ve ferah bir ortamda yapması için çalışmalar başladı. Başkan Zekai Kafaoğlu Hasan Basri Çantay Mahallesi Camii’nde temizlik çalışmalarını yerinde inceledi.   Altıeylül Belediyesi camileri pırıl pırıl yapıyor. İlçede bulunan camilerin temizlenmesine başladı. Start Hasan Basri Çantay Mahallesi Camii’nden başladı. Başkan Zekai Kafaoğlu […]

ALTIEYLÜL’DE CAMİLER GÜL KOKULU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

 

 

Altıeylül Belediyesi, ilçede yer alan camileri temizliyor. Vatandaşın ibadetini temiz ve ferah bir ortamda yapması için çalışmalar başladı. Başkan Zekai Kafaoğlu Hasan Basri Çantay Mahallesi Camii’nde temizlik çalışmalarını yerinde inceledi.

 

Altıeylül Belediyesi camileri pırıl pırıl yapıyor. İlçede bulunan camilerin temizlenmesine başladı. Start Hasan Basri Çantay Mahallesi Camii’nden başladı. Başkan Zekai Kafaoğlu beraberinde Başkan Yardımcısı Mesut Eray ile birlikte camiye giderek çalışmaları yerinde inceledi ve ilgililerden bilgi aldı.

Camiideki halılar son teknoloji makineler ile hijyenik bir biçimde köpüklü ve vakumlu şekilde temizleniyor. Halılar son olarak gül suyu ile temizlenerek çalışma tamamlanıyor.

Hasan Basri Çantay Mahallesi Camii’nden başlayan temizlik diğer camilerde de devam edecek.

Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu “Camilerimiz bizim için önemli, tertemiz ve pırıl pırıl olması lazım. Altıeylül bölgesindeki camilerin temizliği ile yakından ilgileniyoruz. Camilerimizin hijyenik olması lazım, bu çalışmayı sıraya koyduk ve sık aralıklarla temizlikler devam edecek. Tüm camileri temizleyeceğiz. Gelen insanlar rahat ve huzur içinde ibadetini yapmalı. Camide halıların temiz ve hijyenik olması lazım. Secdeye varıyoruz; bu ortamın temiz ve kokusuz olması lazım. Camiler bizim gözbebeğimiz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.