BURHANİYE SARIBAŞ EMİTT FUARININDA GÖZDESİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BURHANİYE SARIBAŞ EMİTT FUARININDA GÖZDESİ

 

SARIBAŞ Tarım ve Süt Ürünleri İmalat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi 19. EMITT fuarının gözdesi.

 

2014 yılında 70 ülkeden 4000 katılımcı yer aldığı EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında Burhaniye’nin süt ve zeytin ürünlerinde tanınmış firması SARIBAŞ Tarım ve Süt Ürünleri İmalat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi de SARIBAŞ Markasıyla ayrıca stant açarak fuarda Burhaniyemizi en iyi şekilde temsil etmekte .

SARIBAŞ Tarım ve Süt Ürünleri İmalat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi sahibi ve ayrıca Burhaniye Ticaret odası Yönetim Kurulu Başkanı da olan Hüseyin SARIBAŞ Avrupa’nın en büyük 5. turizm fuarı olan EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında SARIBAŞ markası ile olarak yer  almanın Burhaniye ve firmaları için kazanç olacağını ifade etti..

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.