KIZIKLI’NIN KIZLARI, KÖRFEZ’İ TEMSİL EDECEK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

KIZIKLI’NIN KIZLARI, KÖRFEZ’İ TEMSİL EDECEK

 

Kızıklı Ortaokulu’nun Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, Balıkesir’deki grup müsabakalarında Körfez Bölgesi’ni temsil edecek olan iki takımdan birisi oldu. Bir köy okulunun böylesine bir başarı yakalaması Burhaniye de takdir ve sevinçle karşılandı.

Körfez Bölgesi Grup Müsabakaları final maçında karşılaştığı Edremit Grup Birincisini yenen Kızıklı Ortaokulu Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, Balıkesir’de yapılacak grup müsabakalarında Ayvalık Cihan Yorgun Ortaokulu ile birlikte Körfez Bölgesi’ni temsil etmeye hak kazandı.

Buse, Şeyda, Feyza, Dilara, Sevgi, Aynur, Seda, Sibel, Ayşegül, Nagihan, Gizem ve İrem’den oluşan Kızıklı Ortaokulu’nun Yıldız Kızlar Voleybol Takımı’na Balıkesir’deki Grup Müsabakalarında başarılar diliyoruz.

Yaptıkları çalışmaların karşılığını almaya başladıklarını dile getiren Kızıklı Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Fatma Müsait; “Öğrencilerimizin böylesine bir başarı yakalamış olması beni gerçekten çok mutlu etti. Balıkesir’de yapılacak Grup Müsabakalarında da Kızıklı’nın ismini duyuracağız” dedi.

“KIZIKLI ORTAOKULU’NA DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Kendilerine destekte bulunanları da unutmayan Kızıklı Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Fatma Müsait; “Turnuvalara katılmamızda bize destek veren, öğrencilerimizi servisleriyle taşıyan Ulusoy Turizm Acentesi Mehmet Deveciler ve Kamil Koç Acentesi Tuncay Yedikardeşler’e, takımın formalarını yaptıran Mavi Ada İnşaat İşletmecisi Hüseyin Atmaca’ya, takımımıza top desteğinde bulunan Mali Müşavir Temel Tezcan’a teşekkür ederim. Başarımızda kendilerinin emeği çok büyüktür” dedi.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.