" />
USD
3,6668
EURO
4,3360
ALTIN
151,4820

ALATURKA BAND FESTİVALE DAMGASINI VURDU.

  11.Uluslararası Burhaniye Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Festivali kapsamında Cumhuriyet meydanında yapılması planlanan ALATURKA BANT konseri yağış nedeni ile Ahmet Akın Kültür merkezinde gerçekleştirildi. Belediyenin halkın ulaşım kolaylığını sağlamak amacı ile otobüs seferleri düzenleyerek vatandaşların Ahmet Akın Kültür Merkezine kolay ulaşılması sağlandı. Konsere, başkan yardımcısı Cemal Akkılınç, Meclis üyeleri, Sevda Padem, Hadiye Erok, Şevki Yücel […]

ALATURKA BAND FESTİVALE DAMGASINI VURDU.
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

11.Uluslararası Burhaniye Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Festivali kapsamında Cumhuriyet meydanında yapılması planlanan ALATURKA BANT konseri yağış nedeni ile Ahmet Akın Kültür merkezinde gerçekleştirildi.

Belediyenin halkın ulaşım kolaylığını sağlamak amacı ile otobüs seferleri
düzenleyerek vatandaşların Ahmet Akın Kültür Merkezine kolay ulaşılması sağlandı.

Konsere, başkan yardımcısı Cemal Akkılınç, Meclis üyeleri, Sevda Padem, Hadiye Erok, Şevki Yücel ile birlikte yazı işleri müdürü Tamer midilli ve MHP Burhaniye ilçe başkanı Hüseyin İnceefe katıldı.

1500 civarında vatandaşın katıldığı konser, konuklara güzel saatler yaşattı. Gençlik merkezinin halk oyunları ile açılışı yapılan gösteride, bir birinden değerli çocuklarımızın oynadıkları halk oyunları izleyenleri adeta büyüledi. Gençlik Merkezinin oyunlarından sonra sahne alan Şef, Engin Karadağ yönetiminde beraberindeki TRT sanatçıları Barış Doğan, Deniz Şenses, ve Nazlı Güldiken eşliğindeki Alaturka Band, Sanat müziğimizin ve halk müziğimizin eşsiz şarkılarını icra ettiler. Şarkılara zaman zaman konuklarda eşlik ederek coştular. Alaturka Band bir saate yakın program yaptıktan sonra konukların alkışları ile yerini TRT sanatçısı İsmail özkana bıraktı.TRT sanatcı ve aynı zamanda Balıkesir büyük şehir belediyesi Kültür ve Sanat danışmanı olan sanatçı konuklara doyumsuz Türk sanat müziğini icra ederken, salonda bulunan konuklardan büyük alkış aldı.

Şenol TORLAK

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.