" />
USD
3,6884
EURO
4,3420
ALTIN
151,3522

ÇAMLIBEL MAHALLESİ’NDE ARAZİ YOLUNDAKİ KÖPRÜ ONARILDI

  Edremit’in Çamlıbel Mahallesi’nde arazi yollarına ulaşımı sağlayan eski yol üzerinde bulunan köprüde mevsim koşulları nedeniyle medyana gelen hasar Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından onarıldı. Edremit’e bağlı Çamlıbel Mahallesi’nin eski yolu üzerinde bulunan köprüde mevsim koşulları nedeniyle meydana gelen hasar Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından onarıldı. Önceden mahalle ile ulaşımı sağlayan şimdilerde ise […]

ÇAMLIBEL MAHALLESİ’NDE ARAZİ YOLUNDAKİ KÖPRÜ ONARILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit’in Çamlıbel Mahallesi’nde arazi yollarına ulaşımı sağlayan eski yol üzerinde bulunan köprüde mevsim koşulları nedeniyle medyana gelen hasar Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından onarıldı.

Edremit’e bağlı Çamlıbel Mahallesi’nin eski yolu üzerinde bulunan köprüde mevsim koşulları nedeniyle meydana gelen hasar Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından onarıldı. Önceden mahalle ile ulaşımı sağlayan şimdilerde ise vatandaşların arazilerine ulaşabilmek için yoğun olarak kullandığı mezarlığın arka tarafında ki yol üzerinde bulunan köprüde yağmurlar ve kış koşulları nedeniyle hasar meydana gelmişti. Edremit Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından köprünün her iki yanı güçlendirilip iş makineleri ile dolgusu ve düzenlemesi yapılarak yeniden ulaşıma açıldı. Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile kırsal mahalleler ve arazi yollarında bakım ve onarımların yerine getirildiğini ifade eden Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri ilkbahar mevsimi ile birlikte arazi yollarında gerekli düzenlemelerin yapılacağını söylediler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit’i tüm mahalleleri ile birlikte değerlendirdiklerini belirterek, “Kırsal mahallelerimiz ve arazi yollarını çok önemsiyoruz. Arazi yollarında ki köprü ve menfez gibi yapıların bakım ve onarımlarını yerine getiriyoruz. Mevsim koşullarının düzelmesi ile birlikte kalıcı düzenlemeleri yapacağız” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.