EDREMİT BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ EYÜP SATIL OLDU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

EDREMİT BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ EYÜP SATIL OLDU

Edremit Belediyesi’nde Belediye Başkanı Kamil Saka’nın göreve gelmesinden sonra hızlı bir toparlanma sürecine girerken bazı müdürlüklerde yeni görevlendirilmeler yapılıyor.

Belediye Başkanı Kamil Saka tarafından daha önce Kültür ve Sosyal İşler Müdürü olarak görev yapan Özlem Dağlı’nın yerine kurum içinden Eyüp Satıl atandı. Kalite Yönetim Birimi Sorumlusu ve İş-Kur Temsilcisi olarak görev yapan Eyüp Satıl, Başkan Saka’nın atamasından sonra yeni görevine başladı.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka “Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz kültürel etkinliklerden, ilçemizin tanıtılmasına ve sosyal faaliyetlere kadar önemli bir görevi yerine getiriyor. Yeni yaptığımız atamalar ile bu müdürlüğümüzün ilçemiz adına yararlı çalışmaları artarak devam edecektir” dedi. Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Eyüp Satıl, ise “Bu göreve layık gören Belediye Başkanımız Kamil Saka’ya teşekkür ediyorum. Müdürlük olarak halka hizmet etmenin kutsal bir görev olduğu bilinci ile Edremitlilere en iyi şekilde hizmet verebilmek için çalışacağız” dedi.  1980 doğumlu olan Eyüp Satıl, Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü, aynı üniversitenin Sosyoloji (çift anadal) ve İletişim Bilimleri Yüksek Lisans mezunu. Bekar olan Satıl, iyi derece İngilizce biliyor.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.