" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

FESTİVALİN ANA SPONSORU BENZA OLDU

11.Uluslararası Zeytin Hasat Festivali Ana Sponsor Benza Zeytin Hasat Makineleri Türkiye distribütörünün katkıları ile yapıldı.   Her yıl geleneksel olarak yapılan Uluslar arası Zeytin Hasat Şenliği değişik etkinlikler, paneller ve son gün Ege ve Marmara’nın vazgeçilmezi olan deve güreşleri ile sona erdi. Benza Zeytin Hasat Makineleri Türkiye distribütörü Nuri Yağcı ve satış temsilcisi Kerem Güven […]

FESTİVALİN ANA SPONSORU BENZA OLDU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

11.Uluslararası Zeytin Hasat Festivali Ana Sponsor Benza Zeytin Hasat Makineleri Türkiye distribütörünün katkıları ile yapıldı.

 

Her yıl geleneksel olarak yapılan Uluslar arası Zeytin Hasat Şenliği değişik etkinlikler, paneller ve son gün Ege ve Marmara’nın vazgeçilmezi olan deve güreşleri ile sona erdi. Benza Zeytin Hasat Makineleri Türkiye distribütörü Nuri Yağcı ve satış temsilcisi Kerem Güven festival boyunca Cumhuriyet Meydanında açtıkları stantta zeytin üreticilerine Benza Zeytin Hasat Makineleri hakkında bilgilendirdiler.

 

Festivale verdiği destek ile zeytin ve zeytin üreticilerinin de yanında olduğunu gösteren Benza satış temsilcisi Kerem Güven “bölgemiz halkı geçimini zeytincilik ile sağlamakta, bizde Benza olarak Burhaniye’nin tanıtımına katkıda bulunmak ve zeytin hasat makinelerimiz hakkında üreticilerimizi daha fazla bilgilendirmek için sponsor olduk. Festivalin ikinci günü yapılan hasat şenliği gösterilerinde üreticilerin olduğu kadar Tv kanallarının da Benza ürünlerine göstermiş olduğu ilgi bizleri memnun etti” diyen Nuri Yağcı” Üreticilerimizin daha az iş gücü ile ağaçları zarar görmeden ürün almaları için her geçen gün daha modern ve teknolojik Benza hasat makinelerini üreticilerimizin beğenisine ve kullanımına sunuyoruz dedi.

Şenol   TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.