" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

KAFAOĞLU AK GENÇLERLE BİRARAYA GELDİ  

  AK Parti Altıeylül İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu toplantısı parti binasında gerçekleşti. Gençlik Kolları Başkanı Talha Yurdakök ve yönetiminin tam kadro yer aldığı toplantıya Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da katıldı. Altıeylül AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Talha Yurdakök Başkan Zekai Kafaoğlu’nun toplantıya katılarak kendilerini onurlandırmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Başkan Zekai Kafaoğlu’nun siyaseti […]

KAFAOĞLU AK GENÇLERLE BİRARAYA GELDİ   
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

AK Parti Altıeylül İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu toplantısı parti binasında gerçekleşti.

Gençlik Kolları Başkanı Talha Yurdakök ve yönetiminin tam kadro yer aldığı toplantıya Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da katıldı.

Altıeylül AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Talha Yurdakök Başkan Zekai Kafaoğlu’nun toplantıya katılarak kendilerini onurlandırmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Başkan Zekai Kafaoğlu’nun siyaseti çok iyi bildiğini ve partinin kuruluşundan bu yana kademelerinde görev yaptığını hatırlatarak, gençler olarak kendisinden çok şeyler öğreneceklerini ifade etti.

Yönetim kurulu üyelerinin kendilerini tanıtmasının ardından konuşan Başkan Zekai Kafaoğlu; “Gençlik kollarında görev değişimi yaşandı. Yeni göreve seçilen yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Önümüzde zorlu bir süreç var ve göreviniz çok zor. Altıeylül İlçesi’nde oylarımızı daha da arttırmalıyız, bunun için sizlerin cefakâr ve vefakar çalışmalarına ihtiyacımız var. Bu partide gençlere değer veriliyor, gençler partimizin aynasıdır. Hep, çok çalışacağız, çok çalışmaktan zarar gören bir insan görmedim. Bir iş olduğunda, ben varım demeliyiz. Çorbada tuzumuz olacak, hepimizin bu lezzette değeri var. Birbirimizi seveceğiz. Önemli olan davaya inanmaktır. Şahıslar, ikinci sıradadır. Bir kazanım olduğu zaman ben kazandım değil, biz kazandık diyeceğiz” dedi.

Siyasette en önemli şeyin vatandaşın gönlünü almak olduğunu hatırlatan Kafaoğlu “Sizler çalışmalarınızda insanlara önem vereceksiniz. Önemli olan oy almak değil gönül almaktır. Bu yüzden vatandaşın gönlüne giden yolu yapmanız gerekir. Bu çok önemli” diye konuştu.

 

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.