" />
USD
3,6662
EURO
4,3290
ALTIN
150,9928

ALTINOLUK MUSTAFA ERÇETİN ORTAOKULU ORTAOKULLAR ARASI DYNED İLÇE BİRİNCİSİ

DynEDI. Dönem Ödül Töreni Edremit Körfez Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi. Törene, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf KOÇ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin AŞIK, Okul Müdürleri, Öğretmen ve öğrenciler katıldı. Dyned Sistemi en çok kullanan öğrencilerimize ödül olarak “Tablet bilgisayar” ve çeşitli hediyeler verildi. Okul Müdürü Kamil Özlü: Edremit ilçesinde DynED sistemini ortaokul öğrencileri arasında en […]

ALTINOLUK MUSTAFA ERÇETİN ORTAOKULU ORTAOKULLAR ARASI DYNED İLÇE BİRİNCİSİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

DynEDI. Dönem Ödül Töreni Edremit Körfez Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi. Törene, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf KOÇ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin AŞIK, Okul Müdürleri, Öğretmen ve öğrenciler katıldı. Dyned Sistemi en çok kullanan öğrencilerimize ödül olarak “Tablet bilgisayar” ve çeşitli hediyeler verildi.

Okul Müdürü Kamil Özlü: Edremit ilçesinde DynED sistemini ortaokul öğrencileri arasında en çok kullanan öğrencinin kendi okullarından olmasının kendilerini çok sevindirdiğini belirtti.Başarısından dolayı öğrencileri Yasemin Gülen’i kutladığını belirterek aynı başarıyı önümüzdeki  dönemlerde de göstereceğine inandığını belirtti.Başarıda ayrıca payı olan İngilizce öğretmeni Gülşah Özencide kutluyarak teşekkürlerini belirtti.

DynED hakkında bilgi veren okul müdürü Kamil ÖZLÜ:“Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen proje çerçevesinde verilen şifreler sayesinde öğrencilerimiz istediği yerden internete girip bu dil sistemi sayesinde İngilizce sınavlarına girip İngilizcesini ilerletebilecek. sistem öğrencinin bu sisteme giriş ve çıkış saatlerini, ne kadar süre ders çalıştığını kaydettiğinden, öğretmenlerimiz öğrencilerinin çalışmasını takip edebilecek”DynED, Dynamic ve Education (Dinamik ve Eğitim) kelimelerinin bir araya getirilerek yazılmasından oluşmakta ve Dinamik Eğitim anlamına gelmektedir.Bu program bilgisayar temelli bir eğitim sürecini içerir ve bu güne kadar geliştirilmiş en kaliteli Yabancı Dil Programıdır.DynED programının en önemli özelliklerinden birisi de öğrenciyi sürekli aktif halde bulunmaya zorlamasıdır. diye konuştu.

İngilizce öğretmeni Gülşah Özenç ise, “DynED ’in eğitim sistemi olan ’RecursiveHierarchicalRecognition’ İngilizce’yi beynin dil becerisini edinme şekline uygun olarak öğreten tek İngilizce dil eğitimi sistemidir. Eğitim sürecini etkili kılmak ve mükemmelleştirmek amacı ile öğrencilerin – çevrim içi ya da çevrim dışı – bilgisayar üzerinde kendi kendilerine çalışmalarına ve bunun yanı sıra DynED benim destekleyebileceğim çalışma yapmalarına olanak sağlayacak biçimde tasarlanmıştır dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.