BURHANİYE’DE ÜRÜÇOĞLU ÇİFTİNİN SERGİSİ İLGİ GÖRDÜ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BURHANİYE’DE ÜRÜÇOĞLU ÇİFTİNİN SERGİSİ İLGİ GÖRDÜ

 

Burhaniye’de iki atölyede resim çalışmalarına devam eden Yasin ve Banu Ürüçoğlu çiftinin, Hüsnü Pazarbaşı Kültür Merkezi’nde açtıkları sergi ilgi gördü. Her iki atölyede toplam 35 öğrencilerinin bulunduğunu anlatan Yasin Ürüçoğlu, resimlerin ilgi görmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Yasin ve Banu Ürüçoğlu’nun sergisini Kaymakam Osman Yenidoğan ve Belediye Başkanı Necdet Uysal da ziyaret etti. Ahmet Kültür Merkezi’nde belediyenin açtığı salonda dersler veren Ürüçoğlu çifti, Kültür ve Sanat Derneği adına da kurs açtı. Her iki kursun da ilgi gördüğünü anlatan Yasin Ürüçoğlu” Öğrencilerimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu gün de burada festival etkinlikleri kapsamında sergi açtık. Çok sayıda ziyaretçimiz olurken. Kaymakamımız Osman Yenidoğan ve Belediye Başkanımız Necdet Uysal da sergimizi ziyaret ettiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Bizi yalnız bırakmayan tüm  sanatseverlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.