" />

KARESİ, ESTETİKLE BULUŞUYOR

Uygulayacağı projelerle prestijli sokaklar oluşturmayı amaçlayan Karesi Belediyesi, Aygören Mahallesi’nde bulunan eski ve yıpranmış bir çeşmeyi boyadı. Mahalle ve sokaklarda uygulayacağı projelerle Karesi İlçesi’ne değer katmayı hedefleyen Karesi Belediyesi, kentin fiziksel kalitesini arttırmak için sokak ve cadde bazında çalışmalara başladı. Kent estetiğine aykırı duran ve görsel kirlilik oluşturan faktörleri tek tek ortadan kaldıran Karesi Belediyesi […]

KARESİ, ESTETİKLE BULUŞUYOR

Uygulayacağı projelerle prestijli sokaklar oluşturmayı amaçlayan Karesi Belediyesi, Aygören Mahallesi’nde bulunan eski ve yıpranmış bir çeşmeyi boyadı.

Mahalle ve sokaklarda uygulayacağı projelerle Karesi İlçesi’ne değer katmayı hedefleyen Karesi Belediyesi, kentin fiziksel kalitesini arttırmak için sokak ve cadde bazında çalışmalara başladı. Kent estetiğine aykırı duran ve görsel kirlilik oluşturan faktörleri tek tek ortadan kaldıran Karesi Belediyesi ekipleri, mahalle ve sokak temizliğinin yanı sıra sokak güzelleştirme çalışmalarına da başladı. Belediye ekipleri, Aygören Mahallesi Cami Sokak’ta bulunan boyaları dökülmüş eski bir çeşmeyi boyadı. Kente değer katacak projelerle ‘prestijli bir Karesi’ oluşturmak istediklerini dile getiren Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Karesi’yi estetikle buluşturacağız, kente değer katan, temiz ve sağlıklı sokaklar oluşturacağız” açıklamasında bulundu.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.