" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

KARESİ’DE RUTİN TEMİZLİK

Karesi Belediyesi, ilçede bulunan camilerdeki temizlik çalışmalarının yanı sıra cami bahçelerinde de temizlik ve düzenleme çalışmaları yürütüyor. Karesi Belediyesi ekipleri ilçede bulunan camilerde rutin temizlik çalışmalarına devam ediyor. İlçede bulunan 122 cami ile 44 Kuran Kursu’nda yaptığı temizlik çalışmaları vatandaşların takdirini kazanan Karesi Belediyesi ekipleri, camilerin içerisinde olduğu gibi bahçelerinde de ara vermeksizin bakım ve […]

KARESİ’DE RUTİN TEMİZLİK
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Karesi Belediyesi, ilçede bulunan camilerdeki temizlik çalışmalarının yanı sıra cami bahçelerinde de temizlik ve düzenleme çalışmaları yürütüyor.

Karesi Belediyesi ekipleri ilçede bulunan camilerde rutin temizlik çalışmalarına devam ediyor. İlçede bulunan 122 cami ile 44 Kuran Kursu’nda yaptığı temizlik çalışmaları vatandaşların takdirini kazanan Karesi Belediyesi ekipleri, camilerin içerisinde olduğu gibi bahçelerinde de ara vermeksizin bakım ve temizlik çalışmalarını yürütüyor. İlçe genelindeki tüm camilerin görsel açıdan daha modern ve temiz bir görünüm kazandırmak için seferber olan ekipler, cami cemaatinin temiz, sağlıklı ve rahat edebilecekleri bir ortamda ibadet yapmalarını sağlıyor.

GAYRET SARFEDİYORUZ

Karesi’nin temiz bir kent olması ve vatandaşların temiz bir şehirde yaşamaları için yoğun bir şekilde çalıştıklarını ifade eden Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Karesi’mizde çevre düzenlemesi ve temizliği yapılmamış tek bir cami kalmayacak” dedi. Karesi’deki genel düzenden kendilerinin sorumlu olduklarını belirten Başkan Yılmaz, bu anlamda üzerlerine düşen görev ve sorumlulukları layıkıyla yerine getirmek amacıyla ellerinden gelen gayreti sarf ettiklerini kaydetti.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.