KIZILER’İN ACI GÜNÜ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

KIZILER’İN ACI GÜNÜ

Burhaniye Pir Sultan Abdal 2 Temmuz Kültür ve Eğitim Vakfı başkanı İbrahim Kızıler, Ege Üniversitesinde tedavi görmekte olan kardeşi Mehmet Kızıler’i kaybetti.

Pir Sultan Abdal 2 Temmuz Kültür ve Eğitim Vakfı Burhaniye Şube başkanı İbrahim Kızıler, yaklaşık olarak 19 aydır Ege Üniversitesi onkoloji servisinde tedavi görmekte olan kardeşi Mehmet Kızıler’i kaybetti. Önceki sabah 09.00 sıralarında yaşamını yitiren Mehmet Kızıler’in cenazesi Ege Üniversitesinden alınarak Çamcı köyüne getirildi. Burada yapılan işlemler sonrası Mehmet Kızıler’in cenazesi Çamcı köyünde toprağa verildi. Köyünde büyük üzüntü yaratan  Mehmet Kızıler’in vefatı nedeniyle köy başsağlığına gelenlerin akınına uğradı. Köyde yapılan cenaze törenine Edremit eski belediye başkanı Tuncay Kılınç, dernek yöneticileri, üyeleri ve siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.