BAŞKAN KAFAOĞLU YOĞUN TEMPOYA KISA BİR MOLA VERDİ: RESİM YAPTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BAŞKAN KAFAOĞLU YOĞUN TEMPOYA KISA BİR MOLA VERDİ: RESİM YAPTI

Altıeylül Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde kursiyerlerin çalışmalarına ortak oldu.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulu yanında yer alan Altıeylül Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Başkan Kafaoğlu Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, Belediye Başkan Yardımcıları Mesut Eray, İsmail Çoban ve Zeki Çabuk ile birlikte müdürlüğü ziyaret ederek Halk Eğitim Müdürü Süreyya Eray’dan kurslar hakkında bilgi aldı.

Sınıfları gezen ve kursiyerlerle bir araya gelen Başkan Kafaoğlu aşçılık kursunu ziyaret etti; burada eğitim alan kursiyerlerle sohbet ederek, yapılan yemeklerden tattı. Daha sonra resim atölyesini gezen Başkan Kafaoğlu yoğun temposuna kısa bir mola vererek resim yaptı, resim öğretmeninden tam not aldı.

Altıeylül Halk Eğitim Merkezi Müdürü Süreyya Eray’ı yaptığı başarılı çalışmalar ve açtığı kurslardan dolayı tebrik eden Başkan Kafaoğlu “Altıeylül İlçesinde böyle güzel faaliyetler olması güzel. Altıeylül Mutlu İnsanlar Şehri. Burada yüzlerce kursiyerimiz farklı dallarda ve alanlarda kurslar alıp, el becerilerini geliştiriyor ve meslek öğreniyorlar” dedi.

Altıeylül Halk Eğitim Merkezi Müdürü Süreyya Eray da ev yemekleri hazırlamadan, kişisel gelişim ve eğitim, yabancı diller, müzik ve gösteri sanatları, bahçecilikten bilişi teknolojilerine kadar bir çok alanda kurslar açtıklarını ve katılımların iyi olduğunu söyledi.

Ziyarette Başkan Kafaoğlu, Altıeylül Kaymakamlığınca verilen Başarı Belgesini Altıeylül Halk Eğitim Müdürü Süreyya Eray’a takdim etti.

 

 

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.