" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BAŞKAN ZEKAİ KAFAOĞLU ENGELLİLERİN KURSUNU ZİYARET ETTİ

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, OBİDER’in koordinatörlüğünde gelişimsel yetersizliği olan gençler için hazırlanan, 3 Aralık Dünya Engelliler gününde açılışı yapılan ‘Bizim Gençlerimiz Mesleki Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti. Başkan Kafaoğlu ”Karesi Halk Eğitim Merkezi tarafından Umut Özel İlkokulu ve Ortaokulu’nda açılan Mehter-aşçı yardımcılığı -seramik ve cam sanatları kursuna devam eden gençlerimiz hünerlerini sergilediler. Misafirlere mini konser […]

BAŞKAN ZEKAİ KAFAOĞLU ENGELLİLERİN KURSUNU ZİYARET ETTİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, OBİDER’in koordinatörlüğünde gelişimsel yetersizliği olan gençler için hazırlanan, 3 Aralık Dünya Engelliler gününde açılışı yapılan ‘Bizim Gençlerimiz Mesleki Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.

Başkan Kafaoğlu ”Karesi Halk Eğitim Merkezi tarafından Umut Özel İlkokulu ve Ortaokulu’nda açılan Mehter-aşçı yardımcılığı -seramik ve cam sanatları kursuna devam eden gençlerimiz hünerlerini sergilediler.

Misafirlere mini konser veren mehter takımı ailelerini gururlandırdı ve misafirleri kendilerine hayran bıraktı.”dedi.Seramik atölyesinde seramik hamurundan ürünler hazırlayan gençler yaptıkları ürünlerden misafirlere hediye ettiler.Sonrasında Yiyecek İçecek Hizmetleri Atölyesinde hazırladıkları ikramları gençler kendi elleriyle misafirlerine ikram ettiler.

Başkan Kafaoğlu, kursiyerlere ve öğretmenlere özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.