BURHANİYE’DE KASAPLAR DENETLENDİ

Burhaniye Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekipleri ilçedeki kasapları denetledi. İlçe Müdürü Erdal Aldağ, Gıda Mühendisi Serkan Görgün, Veteriner Hekim Celil Budak ve Yavuz Gürel ile Ziraat Mühendisi Erdinç Çavuşoğlu ve Su Ürünleri Mühendisi Ömer Kazım İnce’nin katıldıkları çalışmada tüm kasaplar denetlendi. Denetimler sırasında, eksiği bulunan kasapları uyaran ekipler, kurallara uyanlara da teşekkür etti. […]

BURHANİYE’DE KASAPLAR DENETLENDİ

Burhaniye Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekipleri ilçedeki kasapları denetledi. İlçe Müdürü Erdal Aldağ, Gıda Mühendisi Serkan Görgün, Veteriner Hekim Celil Budak ve Yavuz Gürel ile Ziraat Mühendisi Erdinç Çavuşoğlu ve Su Ürünleri Mühendisi Ömer Kazım İnce’nin katıldıkları çalışmada tüm kasaplar denetlendi.

Denetimler sırasında, eksiği bulunan kasapları uyaran ekipler, kurallara uyanlara da teşekkür etti. Denetimler sırasında, hijyen şartları, kesim raporu,izlenebilirlik ve soğuk zincire uyulup uyulmadığına baktıkların anlatan Müdür Erdal Aldağ, denetimlerin devam edeceğini söyledi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.