" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ORTAOBALI GENÇLER ASKERE UĞURLANDI

Edremit Belediye Başkan Vekili Ahmet Özkoca ile Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Ortaoba Mahallesi’nde düzenlenen asker uğurlama törenine katıldı. Özkoca ve Ertaş, vatani görevini yapmak üzere uğurlanan gençlere hayırlı tezkerelere dilediler.   Ortaoba Mahallesi’nde vatan nöbetine uğurlanan askerlerle ve yakınlarıyla bir araya gelen Edremit Belediye Başkan Vekili Ahmet Özkoca ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, […]

ORTAOBALI GENÇLER ASKERE UĞURLANDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediye Başkan Vekili Ahmet Özkoca ile Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Ortaoba Mahallesi’nde düzenlenen asker uğurlama törenine katıldı. Özkoca ve Ertaş, vatani görevini yapmak üzere uğurlanan gençlere hayırlı tezkerelere dilediler.

 

Ortaoba Mahallesi’nde vatan nöbetine uğurlanan askerlerle ve yakınlarıyla bir araya gelen Edremit Belediye Başkan Vekili Ahmet Özkoca ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, askere gidecek gençlere güle güle didip hayırlı tezkereler almalarını dilediler. Edremit Belediye Başkan Vekili Ahmet Özkoca; “Asker uğurlama kutlaması ile herkes gülerek, oynayarak evlatlarını askere gönderiyor. Askerlik bir nöbet değişimidir. Dün bizler bu nöbeti tuttuk. Daha sonra bizim çocuklarımız bu nöbeti tuttu. Şimdi de sevgili gençlerimiz vatan nöbeti tutacaklar. Şimdiden tüm askerlerimize hayırlı yolculuklar ve hayırlı teskereler diliyorum. Ailelerine de Allah kavuştursun diyorum” dedi. Asker uğurlama törenine Belediye Meclis Üyesi Coşkun Taşkın ve CHP Edremit eski İlçe Başkanı Yurt Yıldırım’da katıldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.